Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante aliaj pe 16, 4x100 model Louxor
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ciprianaldeabv
Roti de aliaj origine renault model Louxor pe 16 inchi
Cauciucuri de vara Tigar Syneris XL dimensiuni 205 55 16 fabricate in 2015, rulate anul trecut, echilibrate si gata de pus pe masina.
La dau pentru ca mai am un set pe 15. pozele sunt reale, ele fiind la aceasta data pe masina. Se vand cu capacele aferente, atifurt si cheita antifurt.
Jantele nu au fost lovite, sparte sudate. Nu bat, am mers cu 180 km/h si ruleaza foarte bine.

Pret 330 euro, livrare in Brasov sau Targoviste

relatii pe pm sau tel 0745181507
criscata13
Salut, care este ultimul pret?
ciprianaldeabv
ultimul pret ar fi 300 euro, cu posibilitatea de a le aduce eu pe sambata in Targoviste sau Bucuresti, am drum si le pot lua dupa mine
criscata13
Salut, multumesc pt raspuns, jantele au ceva defecte ? la prima roata pare ca este ceva ciupitura, sau mi se pare ?
ciprianaldeabv
singurul defect pe care il au, doua dintre ele, au avut plumbi batuti, si nu lipiti, la exterior, acolo unde tu ai zis ca se vede ciupitura de fapt, janta e intacta, insa vopseaua, fix acolo unde a fost plumbul, s-a exfoliat, atat. Jantele nu au nici o deformare si nu au nici un fel de problema la rulare.

6 May 2016, 07:11:
Daca doresti pot spala si sterge fiecare janta si repostez alte 4 poze, cu fiecare in parte, din pacate la noi zilele astea a tot plouat si pozele au fost facute tot dupa ploaie.

6 May 2016, 07:15:
Se potrivesc si la sandero stepway, la renault captur, etc. orice auto din gama dacia grup renault care are prinderea pe 4 prezoane
criscata13
Multumesc pentru lamuriri, spor la vanzare si scuze de stess.
ciprianaldeabv
saptamana asta pana pe 17 mai pretul este de doar 280 euro
ciprianaldeabv
ultimul pret 280 euro
ciprianaldeabv
Vine căldura, nu vrea nimeni roti frumoase pt Megane?
ciprianaldeabv
Vine căldura, nu vrea nimeni roti frumoase pt Megane?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.