Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Nokia Lumia 820
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
marksman
Vand Nokia Lumia 820, Windows Phone 8.1.

Telefonul a fost cumparat de nou din UAE (Dubai) in 2012, imediat dupa aparitie, liber de retea. Garantia a exiprat intre timp. A avut folie pe ecran si bumper din prima zi. Aspect 9,5/10, se livreaza in cutia originala cu incarcatorul UAE (necesita adaptor) si cablul de date. As fi dat si castile, dar au facut picioare impreuna cu un stick, probabil in tramvai.

Singura problema a telefonului este ca in primele 30 de secunde de la raspunsul la apel, cel care apeleaza aude foarte incet. Problema nu se manifesta daca telefonul este conectat la handsfree sau este pe speaker. Dupa unii, problema se rezolva cu upgrade la Windows 10, dupa altii nu este rezolvabila. Eu nu am mai asteptat Windows 10, am inlocuit telefonul, ca era exasperata nevasta-mea, acum sta degeaba, desi navigatia cu Here Drive este excelenta si are update-uri gratis pe viata.


Pret: 200 lei plus taxele de curierat, cu optiune de verificare a coletului la destinatie. Nu-l trimit nici prin posta, nici "printr-un tovaras", nici pentru un pret derizoriu.

Contact: PM aici pe forum.
dizzy
de unde esti?
stie sa faca internet tethering?
marksman
Microsoft zice ca se poate. Eu l-am folosit doar ca hotspot.

Corectie la data achizitionarii: 11/2013, nu 2012.

Sunt din Timisoara.
marksman
up
marksman
Vandut!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.