Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Turbosuflanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
Capustinschi
Buna ziua!Ma lasat turbina acu ceva timp si mi-a spus cineva ca ar avea el un turbo pentru renault de la firma "kkk" borg warner daca nu ma insel iar eu am Garret!Problema e ca nu gasesc undeva ce turbine face firma "kkk" pentru renault laguna 2 1.9 dci 120 cp am gasit ceva dar pentru lagune cu cai mai putini.Stie cineva ceva de turbinele astea ....are cineva montat asa ceva pe masina?Multumesc
iuli23
exista topic pt asa ceva nu trebuie deschis altul. Da stim nu ai stiut iti ceri scuze si vrei sa fie mutat.. ete ca nu se poate muta si se adauga la topicuri deschise degeaba.
Capustinschi
Serios? radmasa.gif Asa esti tu bagator de seama tot timpul?Ia da si mie link-ul ala unde e turbosuflanta de la kkk 120 cp ca sunt tare curios sa caut codu ala pe net!
Alexandar
Nu trebuie topicuri separate pentru turbosuflante KKK, Garret sau Mitsubishi, ci pur si simplu exista chiar vreo 2 discutii pe tema turbosuflantelor, unde poti adresa intrebarea. Si referitor la problema ta, nu, nu exista turbosuflante KKK cu geometrie variabila pentru motoare de 1.9, ci doar de 1.5.
iuli23
cand nu te duce capu nu mai comenta. iti face bine..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.