Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: KIT PARROT DEFECT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane III
tarzan23
Detin pe masina CAR KIT PARROT pe care nu pot sa-l controlez, deoarece nu functioneaza acea mini telecomanda sa zic(cu toate ca am schimbat bateria , am zis ca de la ea este)... Am conectat telefonul la el functioneaza, dar nu am reglaj volum deloc pe el... nu pot sa dau mai tare mai incet la volum cand vorbesc cu cineva... nu pot schimba alta piesa de exemplu, daca introduc un stick cu muzica in USB lui, deoarece acesta dispune si de cabluri pe care le am puse in torpedou(USB, CARD READER si altele...)!?
HELP PLEASE!
Multumesc anticipat!
rusus
De unde l-ai cumpărat?as vrea și eu unu asemena
OVIDIUS
Ai facut update cu softul la zi?
iDoctor
I-ai facut initializarea cu unitatea ? fara asta nu va functiona ,
tarzan23
Pentru rusus: Eu asa am achizitionat masina cu el montat deja!..((

MENTIONEZ CA Parrot MKi9100 FUNCTIONEAZA PARTIAL, am vorbit la el ma aude , il aud, dar nu am control de la unitatea aceea mica(telecomanda sa zic)... adik la Volum, Apel, Inchidere apel, Meniu si altele...(((

O sa incerc sa fac un update! CITITI AICI CU MARE ATENTIE!!! si VERIFICATI COMPATIBILITATEA CU MASINA VOASTRA!
rusus
Merge acest kit parrot 3200 color pe megane ?
tarzan23
AM REZOLVAT COMUNITATE!!!...
Dupa multe sapaturi am aflat ca nu era sincronizata(sau initializarea) Telecomanda cu Unitatea!
Sincronizarea s-a facut apasant consecutiv Butoanele de pe Telecomanda
VERDE(sau APEL) , ROSU (sau OPRIRE APEL) si PLAY !
S-a facut sincronizarea acum totul e OK!
Am facut si un Update in Limba Engleza de pe siteul oficial pentru PARROT MKi9100!
LAS UN LINK PENTRU CEI INTERESATI! NU ESTE RECLAMA!!!
Pagina Oficiala PARROT MKI9100
iDoctor

Merge acest kit parrot 3200 color pe megane ?

da .: [attachmentid=1628022225]
tarzan23
SIncer nu cunosc... mai fa sapaturi si tu ... sau daca sunt baieti pe aici help pe prietenul nostru...
MojoMG
Am si eu acelasi model de Parrot, telecomanda merge, e totul functional, mai putin faptul ca, desi volumul e la maximum, se aude totusi de slab si infundat in boxe. L-am incercat cu un stick cu muzica si se aude si mai varza.
Zuba
QUOTE(tarzan23 @ 6 Feb 2016, 11:56)
AM REZOLVAT COMUNITATE!!!...
Dupa multe sapaturi am aflat ca nu era sincronizata(sau initializarea) Telecomanda cu Unitatea!
Sincronizarea s-a facut apasant consecutiv Butoanele de pe Telecomanda
VERDE(sau APEL) , ROSU (sau OPRIRE APEL) si PLAY  !
S-a facut sincronizarea acum totul e OK!
Am facut si un Update in Limba Engleza de pe siteul oficial pentru PARROT MKi9100!
LAS UN LINK PENTRU CEI INTERESATI! NU ESTE RECLAMA!!!
Pagina Oficiala PARROT MKI9100
*


Salutare!
Ma poate ajuta cineva cu o telecomanda de Parrot MKi9100?
Am nevoie pt a reseta sistemul de pe masina.
Este echipată complet, mai puțin telecomanda.
As vrea sa stiu ca funcționează inainte de a da banii pe telecomanda.
Este cineva în zona Plouesti-Bucuresti care mă poate ajuta?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.