Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese MTB
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
silvet
Intrucat nu am cumparator pentru toata bicicleta m-am hotarat sa o vand pe bucati, pentru cine este interesat doar de anumite componente. Mentionez ca bicicleta ruleaza lejer si nu as fi vandut-o daca nu mi-ar fi fost mare.



CADRU ALUMINIU 7005 - 400 lei
In pret intra urmatoarele:
- cadru Dynamics 7005 53 cm (pentru o persoana de minim 1,80 m), frana janta/disc
- tija sa Dynamics
- sa Dinamics
- pipa Dynamics reglabila pe 7 trepte
- ghidon Dynamics
- cuvete Cartridge System Inside
- furca SR Suntour, frana janta/disc
- colierul de fixare a tijei
- adaptorul de prindere a schimbatorului spate
- ax pedalier Shimano octalink fara cel mai mic joc
- suport bidon
- angrnaj pedalier Shimano (foi+brate)
- pedale Union Marwi
Toate componentele sunt in perfecta stare, cu mentiunea ca furca este functionala, dar are joc si necesita revizie (eu am circulat asa fara probleme).
Pretul este fix, indiferent daca se doreste doar cadrul, celelalte se pot considera bonus (la un calcul SH, doar ele fac pretul cerut).



SET ROTI 26" - 300 lei
Jante Rigida ZAC19, cauciucuri Schwalbe Smart Sam (50% spate, 60% fata, corect aproximat), camere, butuci cu prindere rapida Shimano Parallax fara pic de joc. Nu trebuie decat montate. Daca cumparatorul doreste ii pot lasa si pinioanele, acestea fiind considerate bonus.



FRANE HIDRAULICE MAGURA HS11 - 300 lei
Stare buna, functioneaza perfect. Sabotii fata sunt ceva mai tociti, mai au cam 60% aproximat corect, zic eu. Cei spate sunt foarte buni.



Toate piesele sunt exact cum am mentionat in anunt, iar cine cumpara primele componente le poate si testa in mers.



Doar Bucuresti (Titan).
0770396342






silvet
Valabil.
silvet
Vabdute, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.