Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nr minim de posturi pentru mesagerie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Bob808
Salutare,
Sunt nou pe forum, am venit cu cateva probleme pe care le am cu masina.
Cativa useri ar putea sa ma ajute cu ele, dar din pacate nu le pot raspunde la mesajele din mesageria privata. Cred ca nu am nr minim de posturi.
La ce valoare este setata aceasta limita?
Inteleg ca este o masura de protectie impotriva botilor, dar...am trecut de 10 mesaje si tot nu pot sa raspund la mesajele private. Si este frustrant.
Este vreo problema cu contul meu sau e necesar un numar mai mare de posturi?

30 Sep 2015, 01:28:
Am gasit in regulile forumului:
"q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum."

E incomod. Saracii oameni or sa creada ca am ceva cu ei de nu le raspund... Ar fi trebuit sa nu pot nici sa primesc mesaje.
Tamango
Sa dai o bere la admini. Masura luata este si pentru protectia ta.
Bob808
Banuiesc ca nu au facut-o aiurea, doar ca na, eu neintelegand exact ma gandesc la cum ma afecteaza in momentul de fata smile.gif
UXE
Zi-mi mie, ca le dau eu mesaj..
Bob808
I-am stalk-uit online si-am dat de ei pe alte forumuri... Daca nu iau legatura cu al 2-lea o sa te rog sa-i dai un mesaj. Astept sa vad daca-mi raspunde pe alt forum. Multzam de oferta oricum!
M.C.
Daca a intrat pe fir dom' modelator UXE,se rezolva tot,n-avea nici o nadejde.......
Avani
Bob, sa nu insisti pe aici cu post-urile, ca nu se contorizeaza.
UXE
Incearca la Jurnal de bord cu "multi kmp fara probleme..."
Bob808
Nu ma apuc sa bag km aiurea icon_mrgreen.gif
Las...cand o fi o fi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.