Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante renault 5 gtt
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
johnybic
vand (de preferat schimb) jante de aliaj marca BWA Italia pentru renault 4 5 5gt sau 5gtt cu prindere in 3 prezoane pe 13 inch si 5 j ,jantele sunt fabricate prin 1980 si sunt noi nefolosite ramase nevandute in magazin ,le am cumparate din italia personal ,as prefera sa le dau la schimb cu jante de aliaj compatibile dacia 1300 1310 daca este necesar ofer diferenta de preferat Gotti .
jantele sunt noi nefolosite dar au prin anumite locuri vopseaua exfoliata de la depozitare nimic grav pretul la vanzare este de 400 euro practic este pretul cu care le-am cumparat nemaipunand si pretul platit pentru a le trimite in tara .am crezut ca sunt compatibile dacia neavand cu ce sa masor diametrul gaurilor ,tin sa precizez ca nu au piulite de montaj iar jantele sunt 4 bucati in fotografii aparand doar 2
M5665
Buna seara,

Ce distanta au jantele intre gauri? Ce pret au?

Toate cele bune.
johnybic
distanta este de 110 intre gauri si de 130 circumferinta formata de gauri se potriveste la renault r5gtt la r4 la r5alpine nu merg la dacia iar ca pret se gaseste in descrierea anuntului

<span class='edit'>16 Sep 2015, 13:32:</span>


16 Sep 2015, 13:33:
UP jante valabile

16 Sep 2015, 17:33:
se poate inchide smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.