Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cercetare - Stilurile de condus in Romania
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
vlad_burtaverde
Salut, numele meu este Vlad Burtaverde, sunt colaborator in cadrul departamentului de Psihologie de la Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei, Universitatea Bucuresti si lucrez impreuna cu cativa colegi la o cercetare in psihologia transporturilor.

Multi dintre voi au luat parte si la cercetarile anterioare pe care le-am desfasurat, si, inca o data va multumim pentru asta. In acest moment se lucreaza la un proiect care vizeaza "Stilurile de condus in Romania". Cine doreste sa ia parte la cercetare trebuie sa completeze chestionarul de la link-ul urmator:

https://docs.google.com/forms/d/1PbwLf9o17U...iewform?c=0&w=1

Completarea dureaza intre 10 si 15 minute. Tipologia stilurilor de condus este urmatoarea: Stilul disociativ, stilul anxios, stilul riscant, stilul agresiv, stilul vitezist, stilul relaxat, stilul rabdator, stilul atent.

In semn de multumire, cine doreste, va primi pe adresa de email pe care o va trece la finalul testelor cate un profil gratuit oferit de chestionarul stilurilor de condus in maxim 14 zile de la completare.

In completarea acestor teste, nu sunt necesare date de identitate, datele fiecarui participant fiind luate in considerare exclusiv din punct de vedere cantitativ. Adresa de email este optionala, mentionand-o doar cei care doresc sa primeasca profilul cu rezultatele.

Pentru informatii suplimentare ma puteti contacta la vlad.burtaverde@gmail.com

Multumim anticipat tuturor celor care vor lua parte la acest proiect. Va doresc toate cele bune.

Vlad Burtaverde.
Tamango
Facut
Babenco
Mai faci multe topic-uri?

http://www.reno.ro/index.php?act=Search&na...ult_type=topics
vasilecool
Si eu. Multe intrebari ambigue...
Diac
Done
MMVI
up.gif
solidconvert
Am mai completat si n am primit nimic pe mail. Deci... poti sa astepti ca l completez in 14 zile... radmasa.gif
Babenco
Nu ati inteles nimic. Genul asta de chestionare sunt pentru a trange mail-uri si apoi sa va phoota la icre cu fel si fel de mail-uri.
Tamango
De la colegul de mai sus chiar nu e nici o problema, am mai completat chestionare facute de el si n-au fost probleme. Dupa un timp va trimite rezultatele
andurs
Am completat si eu.
Pentru initiator: daca tot ai contact cu mediul universitar, fa bine si corecteaza temeinic dpdv gramatical chestionarele inainte sa le lansezi, ca sa n-o dai in penibil. Sunt o multime de erori de scriere, dar la una din ele m-a bufnit rasul:
"Iti place sa filtrezi cu pericolul" radmasa.gif
Diac
Va imaginati ca raspunsul nu poate sa-l dea imediat... Dar intr-adevar ar mai trebui corectate intrebarile.
pishky
big_wheel.gif
AdR!@N
Completat.
Tamango
Asteptam rezultatele !
solidconvert
Poti sa astepti mult si bine! radmasa.gif
Tamango
Data trecuta le-a trimis, poate omu' inca centralizeaza la ele ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.