Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Iar mi-am busit contul
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
luckero
User: luck33ro
Nu am reusit decat sa imi blochez contul din nou. A ramas in faza de validare?!! blush.gif
PLs help ! sad.gif

PS O adresa de admin daca nu esti logat nu exista. Nu poti lua legatura cu unul daca nu ai cont activ blink.gif - de aia a trebuit sa-mi fac o clona... sorry sleep.gif
AlexV
acum merge?
luck33ro
Sa traiesti!!! ce simplu a fost!!! Da o adresa de mail valida puneti si voi acolo la admins forum email? blush.gif

Apropos sa mai incerc manevra cu schimbatul de notificari sau o las asa pe gmail?
UXE
De curiozitate, cum ai reusit?
Markos
QUOTE(luck33ro @ 17 Nov 2014, 21:51)
Apropos sa mai incerc manevra cu schimbatul de notificari sau o las asa pe gmail?
*


Mai incearcă, ce poți păți?
luck33ro
Pai initial am avut o adresa de yahoo care nu a mai vrut sa mearga. Asa ca am schimbat-o cu una de jimail. Acu am zis ca s-o rezolvat sa-mi pun adresa la loc. Hoha!!! S-a phootot iara contu... E o problema clara cu yahoo. Cautai un admin moderator cu adresa publica - hoha... CAutai emailu forumului public, - hoha again! Iti dai seama ca a trebuit sa-mi fac inca un cont de jmail si in ca unu de rino ca sa intru inapoi? wacko.gif

Daca nu supar prea tare, poate ar trebui sa imi stearga sefu clona? Sau sa o pastrez pentru alte noi evenimente? blush.gif
corbex
Pastreaz-o! Ramine cont de reclamatii si sesizari.
marksman
Sa fii generos si sa distribui tuturor parola!
luck33ro
Baaaa, pai oi fi io fraier, da chiar idiot ma abtin sa ajung!!! Deja sarise un moderator (R16/19 sau ceva genul) sa-mi dea ban ca ramasesem logat cu clona din neatentie tongue.gif
UXE
Te debana AlexV. Orice nedreptate se pedepseste!
Tamango
Nu mai folositi yahoo, e o mizerie.
luck33ro
Asta cam asa e... sleep.gif
Am ramas cu contul mai mult ptr. flickr
UXE
Eu sunt pe yahoo de la inceputuri..
luck33ro
Contu de yahoo cred ca-l am de 15 anisori tongue.gif S-a ramolit si el saracu...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.