Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caseta directie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane I
mitzunator
Salut! Car eeste diferenta intre o caseta de directie cu reglaj manual la 600 ron si una cu reglaj hidraulic la 900 ron? Sunt acelasi model? Merge si una si alta pe masina? Daca caseta mea troncane rau dar masina merge normal cat timp mai pot sa mai circul asa cu ea? Ce se poate intampla? Va multumesc!
maryus_maryusss
mitzunator uita-te la profilul meu pe mesajele din iulie referitor la caseta de directie poate te ajuta cu ceva,eu am rezolvat problema la caseta cu costuri minine si randament maxim.Vad ca esti tot din Craiova ca si mine trimite-mi emailul sau nr de tel pe pm ca eu nu pot trimite ca apar ca membru incepator si poate te pot ajuta cu ceva din experienta mea cu reparatia la caseta de directie. O seara placuta si sa ai grija sa nu dai in trafic de control politie cu rar impreuna cu joc la directie ca este belea mare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.