Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: caut coleg botosani
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 19
catalin_cata
Buna seara tuturor.am probleme cu reno.ul meu 1.8s si a.si dori daca este vreun coleg binevoitor sa probez cateva piese de pe masina.sunt din botosani si nr meu de contact 0763303560 cine ma poate ajuta rog sa ma contacteze.orice serviciu se rasplateste.multumesc
catalin_cata
Salutare.problema persista si am nevoie d ajutor,nu am curent pe bobina si nu stiu de ce am schimbat ecu bobina senzor turatie si nici un rezultat.de ce sa nu aiba curent la bobina?din ce sa fie?
UXE
Du-o la un electrician auto. Daca nu te pricepi nu are rost sa iti bati capul.
catalin1
trebuie sa fie un lucru minor ar cu cauze si efecte mari ,sa e la r 19 si eu am avut unul si numai scurt aveam mereu cauta esenta problemei tale ierarhic si vei ajunge exact in miezul problemei
catalin_cata
Ierarhic caut de 3 saptamani fir cu fir..ideea e ca asi vrea sa stiu daca ceva mi.ar putea intrerupe curentul..cum ar fi ecu sau un senzor sau vreun releu ceva...si a doua int e ce face bcel senzor din fata motorului d pe chiuloasa ,orice sfat e bn venit si multumesc anticipat.
catalin_cata
Nimeni..nimic???
catalin1
sal eu am avut un 19 si nu ma prea pricep la19 ca nu prea ma m bagat la el la mecanica ca nu la m tinut decat un an ,am avu doua de fapt motorizari de 1721 90 kw bune masinute dar la ele au ca probleme circuitele electrice mai mereu ,aveam pe undeva prin magazie cele doua ecu si ceva piese ramase de la ele de la ele ,este un baiat aici in oras ,care are una exact ca a ta edaca vrei as putea sa ma interesez eu sunt din dorohoi,
daniellu
Masina e cu capac delcou ?
Contactul l-ai verificat ?
Ai senzor pe volanta ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.