Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme in citirea mp3-urilor
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio IV
costi90
Buna ziua ! Am achizitionat un renault clio IV 2014 luat din reprezentanta . Cand l-am ridicat nu aveam nici un stick la mine pt proba . Cand i-am sunat mi-au zis sa astept pana luni si sa ma duc iar la reprezentanta . 1. Nu am muzica 3 zile ( masina neavand cd-player , doar port usb si pt mufa jack ) si 2. Cea mai apropiata reprezentanta Renault pt mine e la vreo 60 de km . Va rog daca stie cineva sa ma ajute cu problema asta . Am atasat si 2 poze cu ce imi arata cand incerc sa dau play la o melodie . Multumesc ![attachmentid=1627956081]
ionutmar
Mi-a aparut si mie mesajul la cateva melodii (2-3), dar nu am investigat sa vad care...probabil codecul e mai "exotic" si nu il recunoaste.

Totusi am alte sute de mp3 care merg. La tine nu merge chiar nici o melodie?

Stikul e fat32 sau exfat? Vezi ce versiune de firmware are MN, ultima e 4.0.3.
costi90
stickul e fat32 .... pai nu le-am incercat chiar pe toate ....dar tot ce am incercat nu a mers ...acelasi mesaj
Radi2oo7
eu nu am avut nici o problema pana acum . am un memorie-usb-kingston-datatraveler-micro-8gb-usb-2-0-dtmck-8gb
costi90
multumesc pt ajutor .... am schimbat stickul si a mers ....credca el era marea problema
djkallu2006
Mare atentie la Card Reader-e microsd !
[attachmentid=1627956646]

Cand am cumparat masina am ars 4 bucati. Folositi numai stikuri smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.