Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme inchidere usi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Twingo
sebastian0o0
salut!sunt detinator de twingo de aproape un an si de ceva timp ma supara inchidere centralizata..trebuie sa deschid o usa si sa apas pe butonul din plafoniere pentru celalta usa si portbagaj.
este vreun modul ceva ce se poate monta pentru a inchide-deschide usile si porbagajul cand inchid-deschid usa soferului?
bubu782001
Pai in mod normal inchiderea la Twingo functioneaza exact cum iti doresti tu. Asta daca ai inchidere cu telecomanda.
sebastian0o0
nu am inchidere in cheie si am achizitionat de curand un modul de inchidere cu telecomanda.fara acuatoare usi.
masina este din 98..are in plafoniera un receptor infrarosu daca nu ma insel..dar fara cheie nici un folos..firele acuatoarelor din usi ajun sus in plafoniera?
vreau sa o montez eu doar ca nu stiu sigur unde vin firele acuatoarelor..am schema de montare a modulului
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.