Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucsa caseta directie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
r9bv
Stie cineva sa imi spuna daca la renault 9 se poate schimba bucsa casetei de directie?
baggarell
Daca este vorba de bucsa de la cremaliera, care este de teflon, atunci da, se schimba foarte usor. Si nici nu costa mult. Alta bucsa nu imi vine in minte.
r9bv
Da despre aia este vorba nu m-am exprimat bine
Stie cinevase potriveste de la alta masina?
Mersi
baggarell
Acum ceva ani ... am gasit penrtu R11, nu stiu daca merge si de la altceva. Poate ceva de la Dacia, modelele copiate dupa R11.
AlexanderCarstoc
QUOTE(r9bv @ 9 Jun 2014, 02:43)
Da despre aia este vorba nu m-am exprimat bine
Stie cinevase potriveste de la alta masina?
Mersi
*



Se gaseste de Renault si nu costa mai mult de 60 lei.
iuliangrecu
QUOTE(r9bv @ 9 Jun 2014, 02:43)
Da despre aia este vorba nu m-am exprimat bine
Stie cinevase potriveste de la alta masina?
Mersi
*


Salut,
Ai gasit cumva acea bucsa originala, sau de la alta masina? si eu am aceeasi problema..

Zi buna,
Iulian
iuliangrecu
Salut Narcis,

Multumesc de mesaj, nu-ti pot raspunde in pm, nu am suficiente postari pt asta..
Ieri am gasit bucsa noua, la bardiauto, astazi dimineata mi-a si montat-o mecanicul, imi pare rau ca n-am stiut mai devreme de oferta ta sad.gif Daca mai imi apare vreo problema la R9, te caut

Inca o data multumesc, week-end racoros tuturor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.