Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTALNIRE MEGANE II
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
eugenTL
Facem prima intalnire pe acest an? biggrin.gif ( am tot primit intrebari...)
valuri.gif

E ok data si locatia pt voi?

In cazul in care va ploua, propun sa anulam intalnirea, iar in cazul in care in Piata Constitutiei va avea loc vreun eveniment sa ne mutam in parcare la Biblioteca.

Speram sa se alature si prietenii cu megane III si prietenii cu alte modele/marci sau chiar fara masini cool.gif
Cine nu e cu noi, sa schimbe topicul, sunt destule! post-336-1110552449.gif

Sa inceapa lista:

1) Eugen
alexumf
Umf in!!!
pheephee_11
3) GGS in biggrin.gif
oandumitru07
Eu ma bag hai sa fie pe data de 25 duminica dupa ora 20 sa poata toata lumea, fiindca sambata mai pleca lumea pe undeva (parerea mea).
octavian.gagu
A DAT DUMEZEU! smile.gif))) ABIA ASTEEEEPT!!! VIN! biggrin.gif
eugenTL
QUOTE(oandumitru07 @ 2 May 2014, 21:02)
Eu ma bag hai sa fie pe data de 25 duminica dupa ora 20 sa poata toata lumea, fiindca sambata mai pleca lumea pe undeva (parerea mea).
*



Sambata a fost tot timpul.. duminica e cam nasol ca lumea vrea sa leneveasca pt ca luni e la munca.

Mai asteptam pareri, inscrisi pe "lista"... ( nici anul trecut n-au fost inscrisi insa la intalnire culmea au venit destui biggrin.gif )
nonic
Si eu vin!
oandumitru07
Eugen hai atunci intr-o zi din cursul saptamanii ! L-a mine se anunta team building in weekendul ala sad.gif si nu as vreau sa ratez intalnirea ! Dar acum sa auzim mai multe pareri cum pot si ceilalti ..
b76bgaarh
da de ce nu o faceti cu intalnirea saptamanala, reno?
eugenTL
oandumitru07: imposibil in timpul sapt...mai toata lumea lucreaza, scapa tarziu numai chef de intalnire n-are.. sambata s-au facut pana acum si a fost ok, tot sambata vor ramane. Vor mai fi si altele, poate anul asta le facem mai des ( la cererea celor care au mai venit )

b76bgaarh: urasc sa fiu vocea poporului, dar e intr-o zi de lucru, multi abia scapa de la munca, iar altii chiar lucreaza si in plus.. majoritatea de la noi au masinile tiganite, nu pe gustul celor de acolo tongue.gif Dar noi, ii asteptam ca de fiecare data biggrin.gif
nicu_45
dupa mine simbata ar fi ok....daca nu ploua...deci ma inscriu...(poate fi si duminica ,tot vin si eu )..stima nicu...!!
solidconvert
daca nu sunt plecat, voi fi si eu acolo... smile.gif
cosmin_angh3l
sper sa ajung si eu...
eugenTL
va asteptam biggrin.gif
ps: 500 vizualizari cica smile.gif)
DanCVA
Poate vin sa va spun si sambata ca aveti masinile tiganite. biggrin.gif

Si pentru cei care au Megane 2 si nu vor sa fie vazuti singuri cu Megane 2 la intalnirea de vineri seara, va spun ca vinerea peste 80% suntem cu Megane 2 la Polivalenta.
Deci nu este musai nevoie de o intalnire anuala a celor cu Megane 2 ca sa ne vedem.
octavian.gagu
A mea e inca zgariata...n-am apucat sa o bag in service...pot sa vin cu ea asa? sad.gif
eugenTL
DanCVA tu esti baiat bun, stim deja asta smile.gif si mai sunt cativa

Deci cine vrea sa se vada in timpul sapt, seara cu mai multi posesori de reno, membrii forum pot merge in fiecare VINERI la POLIVALENTA!

Cine vrea sambata, pe zi cu megane 2 sunt asteptati la Casa Poporului.

Sincer, eu am vrut de cateva ori sa ajung vineri insa pur si simplu n-am reusit, am scapat tarziu de la birou, pana am ajuns acasa, dus, mancare deja era prea tarziu. Deci probabil intalnirea reno ar fi mai ok daca ar fi o data pe luna, intr-o sambata, pe zi.

octavian.gagu: nasol, la noi e mai ceva ca la un salon auto biggrin.gif
ovidiucna
QUOTE(eugenTL @ 10 May 2014, 10:42)
DanCVA tu esti baiat bun, stim deja asta smile.gif si mai sunt cativa

Deci cine vrea sa se vada in timpul sapt, seara cu mai multi posesori de reno, membrii forum pot merge in fiecare VINERI la POLIVALENTA!

Cine vrea sambata, pe zi cu megane 2 sunt asteptati la Casa Poporului.

Sincer, eu am vrut de cateva ori sa ajung vineri insa pur si simplu n-am reusit, am scapat tarziu de la birou, pana am ajuns acasa, dus, mancare deja era prea tarziu. Deci probabil intalnirea reno ar fi mai ok daca ar fi o data pe luna, intr-o sambata, pe zi.

octavian.gagu: nasol, la noi e mai ceva ca la un salon auto biggrin.gif
*


Specifica si tu ca ai glumit referitor la intrebarea lui octavian,gagu ca poate nu mai vine din cauza ta:)))))
PS:sper sa ajung si eu
octavian.gagu
...o sa vin si eu cu ea asa... smile.gif
ionutzxxx
am fost eu la polivalenta vineri seara pe la ora 22 si nu era nimeni pe acolo.
M i h a i
dacă nu ai găsit pe nimeni, inseamna că ai greșit locația wink.gif
ssilviu
Locurile din fata sunt rezervate pentru cei cu Manager? biggrin.gif
DanCVA
Si aia cu Expression unde stau?
Alex_Judoka
Voi încerca sa ajung si eu biggrin.gif
gotty
QUOTE(DanCVA @ 11 May 2014, 22:41)
Si aia cu Expression unde stau?
*



Aia n au voie la intalnire!
alexniculescu
Incerc sa vin si eu + ovidiu + vali + cristi ?
eugenTL
insist chiar smile.gif
ovidiucna
Imi pare foarte foarte rau ca nu mai pot ajunge dar maine imi expira asigurarea si deabia sapt viitoare cred ca o sa reusesc sa o fac(am terminat contractul de leasing si trebuie sa iau cartea masinii in original de la firma de leasing,apoi sa o radiez si sa trec utilizatorul ca proprietar,apoi alte numere de inmatriculare).In orice caz,have fun si vreme buna va doresc!
eugenTL
Poti sa vii si fara masina biggrin.gif
Se pare ca vom avea vreme frumoasa
cosmin_angh3l
Primul la intalnire...
pheephee_11
pui si poze Eugen? smile.gif
cosmin_angh3l
...
ionutzxxx
QUOTE(pheephee_11 @ 25 May 2014, 19:07)
pui si poze Eugen? smile.gif
*


F R U M O S
eugenTL
Si poze
Urmatoarea intalnire o facem la Snagov, complex Astoria, la un gratar, iarba verde, neveste etc?
Ce spuneti?

Haideti spuneti o perioada ceva..ca sa fixam de pe acum...

<span class='edit'>25 May 2014, 19:52:</span>
......
cosmin_angh3l
De acord
pheephee_11
eu sunt pentru snagov si oricum am venit insotit... asa ca biggrin.gif i'm in.
RedViper67
ce tare! da biggrin.gif
eugenTL
Sa asteptam si alte pareri...

Apropo, exista si grup pe FB (multumim Valentin): Club Megane RO
https://www.facebook.com/groups/60037264673...f_t=group_admin

Poate asa, va fi mai usor de comunicat, asta dupa ce vor exista si mai multi membrii: Megane & FRIENDS (se stie deja ca la intalniri apar si prieteni care n-au megane)

Asa ca dati JOIN si INVITE la cine credeti ca trebuie sa se afle in grup!
octavian.gagu
Am aderat la grup smile.gif...si +1 la Snagov smile.gif
trickz
Restul de poze pe grupul de fb, pt ca, aparent, nu am voie sa urc multi mb intr-un singur post...
DanCVA
Poti daca dai Edit. smile.gif
trickz
La fel imi arata...

"The total filespace required to upload all the attached files is greater than your per post or global limit. Please reduce the number of attachments or the size of the attachments."

Le gasiti aici https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4...10631037&type=1 si pe grupul Club Megane, oricum smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.