Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic pentru donatii
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Twingo
azaghorth
Salutare,
propun acest topic in ideea sa ne ajutam cu ce putem;lucruri care poate noua nu ne trebuiesc dar folosesc altcuiva.
Obiectele vor fi donate si nu se va pretinde remuneratie pentru ele.
Donez filtru combustibil pt Twingo.Cine e interesat,rog PM.
atentat_cu_bomboana
(post sters)
Dukuxxl
Salut.de 2 saptamâni sunt fericitul posesor al unui Twingo din 98 , motor 1.2 , daca mai este disponibil filtrul si vrei sa mi-l dai mie as fi recunoscător.multumesc
azaghorth
Salut,
intamplator am intrat aici, eu intre timp am vandut Twingo si am Megane acuma.Ne putem intalni saptamana viitoare si-ti dau filtrul
Adrian Frigo
Din 2014 de când e postul,o fi făcut rost între timp.... dry.gif
Dragos Cristian
Donez luneta - dar cu ceva zgârieturi, ca de, fostul proprietar nu a schimbat lamelă ștergător la timp
Lampard
Cumpar usa stanga ,an 2001,culoare neagra
mars
Scrie pe olx "dezmembrez Twingo". Primele doua sunt negre wink.gif.
Lampard
Multumesc
Pansel
Plasticuri de interior daca aveți, v-aș fi recunoscător. De exemplu, beșică aia de plastic din platfon unde sunt becul si butonul de blocat/deblocat portbagaj (al meu e praf, prins in șuruburi si fara butoane), capacul ala de la portbagaj care vine in spatele banchetei, in partea de sus (la mine lipseste cu desavarsire) si capacul de la locașul rotii de rezerva (e îndoit si nu se mai aseaza cum trebuie, ca sa nu vorbim de aspect)
Va multumesc
internautul
Are cineva un capac motor de megane 2 1.5 dci ? Cel de plastic care vine ca protectie peste motor.
dainese1100
QUOTE(internautul @ 19 Feb 2022, 12:10)
Are cineva un capac motor de megane 2 1.5 dci ? Cel de plastic care vine ca protectie peste motor.
*


nu cred sa primești asa ceva. Cel mai bine mergi la remat și ia de pe Megane, plus ca nu te va costa multi bani. Te descurci la fata locului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.