Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Android 4.2.2 pe samsung galaxy S2 plus
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
DACIOTUL_97
Am deschis acest topic (poate pentru unii o sa fie folositor sau pentru unii nu)pentru a ma lamuri in privire cu aparitia update-ului oficial la android 4.2.2. in reteaua ORANGE pe smartphone-ul samsung galaxy s2 plus.Sper sa ma lamureasca si pe mine cineva data aparitiei desi la COSMOTE acest update a aparut in luna ianuarie anul curent.
Astept raspunsuri/pareri.
gabrielam87
Buna ziua

Am o problema cu Samsung Galaxy S2 plus. De cate ori ascult muzica pe youtube la difuzor se opreste sunetul si timp de cateva zile (sau saptamani) nu mai functioneaza, apoi brusc isi revine. Deja e a 3-a oara cand mi se intampla asta.
Care ar putea sa fie problema si ce as putea sa ii fac ca sa nu mai am aceasta problema ?

Multumesc
corbex
Un factory reset ai incercat? Sau sa-i pui alt rom? Alege unul de aici si instaleaza-l. http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9105 Vezi ca sint doua variante de s2 plus. Cea de-a doua e asta:http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9105P
DACIOTUL_97
Oare cand va aparea android 4.2.2 (galaxy s2 plus) pe unele retele de telefonie mobila din Romania ?
corbex
In linkurile mele nu e vorba despre 4.2.2? Crezi ca daca sint facute pentru alti operatori nu merg la fel, daca nu chiar mai bine? Pentru romani nu se oboseste nimeni excesiv, sa nu iasa softul cu gherle. Romul de pe pozitia a patra, linkul 2 e facut chiar pentru romania.
DACIOTUL_97
Stiu ce spui...dar ma refeream ca nu vreau sa schimb versiunea androidului cu odin...Vreau cu samsung kies....dar el nu-mi spune nimic de vreo actualizare noua a softului...
corbex
prin Kies poți sa aștepți mult și bine. Odin nu musca.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.