Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [vand] repere dacia 1300
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
johnybic
[vand] diverse piese din dezmembrarea unei dacii 1300 din 76 volan doua tipuri 80 ron bucata, buson rezervor unul cu cheie de aro unul fara cheie ca nou ambele au cromul in stare buna 20 ron, un ceas indicator benzina 30 ron il am si pe cel de ulei parca sau temperatura apa trebuie sa il caut sa il pozez, elice racire radiator metalica sablata verificata la strungar sa nu aiba bataie si apoi vopsita in mai multe straturi primer si galben 100 ron, doua grile aerisire de inox polisate 60ron, am si plasticele interioare unul in stare buna si unul rupt la partea de sus pentru cine vrea am si plasa de inox pentru inlocuirea plaselor de plastic, brate stergatoare UAMT 4 in stare buna polisate unul dintre ele are o gaura unde probabil a fost un surub antifurt 20 ron bucata ,0rnament far partea dreapta in stare buna polisat 30 ron si doua oglinzi de asemenea polisate cu brate in stare buna 35 ron bucata preturile sunt negociabile in limita bunului simt banutul la volan este reconditionat

24 Feb 2014, 23:14:
poze

24 Feb 2014, 23:16:
poze

24 Feb 2014, 23:19:
poze

24 Feb 2014, 23:20:
poze

24 Feb 2014, 23:21:
poze

24 Feb 2014, 23:24:
pentru moderatori am tot incercat sa postez anuntul la bursa dar nu mergea dupa mai bine de o ora de incercari si cu grome si mozila si enternet am renuntat si am postat aici daca am suparat sa fie sters daca nu sa fie mutat , multumesc
bucatzel
Data viitoare incepe titlul cu [VAND] cu litere mari la inceputul titlului, de aia banui ca nu ti-a mers.

Se muta la bursa.
johnybic
poze
Lde 2100
Salut.Ceasul de benzina il iau eu.Le iau si pe celelalte daca sunt tot jaeger.
johnybic
tin sa precizez ca nu le cunosc starea daca functioneaza sau nu dar dupa cum arata de bine cred ca este in regula daca stie cineva cum se poate proba sa imi spuna il probez si pun rezultatul aici

25 Feb 2014, 16:18:
cateva

25 Feb 2014, 16:20:
poze

25 Feb 2014, 16:22:
cu baba

25 Feb 2014, 16:25:
bancheta spate sezutul este descusuta pe cusaturi nu este rupta si pretul este de 80 ron completa spatar si sezut are mici rupturi in locuri care nu sunt vizibile la partea din spate si in mijloc unde vine cotiera

25 Feb 2014, 16:36:
blocul de lumini cu cabluri cu tot in stare buna de functionare 30 ron oglinda heliomata starea care se vede nu este sparta 20 ron cutia de viteze si planetarele 250 ron
Lde 2100
Un numar de telefon se poate?Am dat mesaj privat si nu am primit raspuns.
johnybic
0762605094 acesta este numarul meu saptamana viitoare ajung si caut si celalalt ceas daca le vrei sa ti le trimit pe amandoua daca nu si te grabesti til trimit acum pe acesta si saptamana viitoare pe celalalt daca il vrei mi-a mai dat PM un baiat dar ca sa nu iasa discutii am sa iau in calcul primul sosit cu ocazia asta sper ca am raspuns si celuilalt baiat (nu pot da PM rog un moderator sa imi explice are sunt termenii si conditiile pentru a trimite PM)

25 Feb 2014, 19:25:
(Lde 2100) am lasat un raspuns in privinta functionarii nu am idee daca cineva stie cum se pot proba astept sa imi spuna sa il probez daca il doresti asa til pot trimite tu hotarasti nu vreau sa fiu injurat pentru 2 pachete de tigari
Lde 2100
Ramane cum am stabilit la telefon.
johnybic
Ceasul rezervat lui Lde 2100 eu cand vorbesc nu vorbesc aiurea dar inteleg teama ta de oameni neseriosi doar traim in Ro ,ne auzim saptamana viitoare

25 Feb 2014, 23:36:
viocarabus nu cunosc starea la cheder dar o sa ii fac poze si o sa revin cu detalii

26 Feb 2014, 16:05:
poze cu oglinzile montate

26 Feb 2014, 16:09:
viocarabus chederul nu este in stare buna imi pare rau


contact starea care se vede functional cu o singura cheie Neiman 25 ron

26 Feb 2014, 16:14:
ornament deschidere interior usa 3 bucati 5 ron bucata cred ca sunt facute in fabrica sunt din inox si o prindere oglinda tot din ionx pentru partea stanga la 25 ron si prize de aer renault in stare foarte buna 60 ron

26 Feb 2014, 23:24:
up
sspoitoru
o poza cu jug etrieri?
pret?
johnybic
te referi la suport etrier
sspoitoru
[attachmentid=1627934664]
johnybic
o sa ma uit si o sa le fac poze o sa discutam

28 Feb 2014, 18:35:
primele trei poze pentru sspoitoru

28 Feb 2014, 18:39:
urmatoarele cinci poze sunt pentru daciotul 98 daca am retinut bine aripile nu sunt de conex sunt intoarse cum miai explicat tu

28 Feb 2014, 18:40:
poze

28 Feb 2014, 18:46:
spuporti faruri in stare foarte buna fara rugina 35 ron bucata si dispersor spate stanga folosit fara crapaturi si dreapta nou 80 ron ambele manere geam cu rama cromata 3 bucati 5 ron bucata scrumiera cromata o bucata 35 ron

28 Feb 2014, 18:47:
poze

28 Feb 2014, 18:51:
coltare care vin la grila deasupra la bord stanga dreapta in stare buna fara crapaturi sau rupturi la 15 ron bucata

28 Feb 2014, 18:57:
si o poza cu interiorul la aripa
sspoitoru
din pacate nu sunt de care imi trebuie dry.gif
sunt turnati, eu caut modelul "presat"

multumesc pt poze si scuze de deranj.

spor la vanzare!
johnybic
Ok atunci etrierii si portetrierii revin la vanzare

28 Feb 2014, 20:41:
uite asta este tipul de sprei

28 Feb 2014, 20:42:
si ceva cu ce ma joc eu acuma
Albert Einstein
Salut, las si eu sacosa la coada daca nu se vand ceasurile de bord sau mai ramane vreunul, caz in care pun in sacosa si contactul daca este functional... smile.gif
johnybic
Albert contactul este rezervat pentru un coleg de pe forum in cazul in care nu se vinde anunt aici si despre ce cesuri vorbesti de benzina de presiune ulei si temperatura apa sau de cele din spatele volanului
Albert Einstein
Ok, multumesc. Daca nu se vinde iau eu contactul. Ziceam de ceasurile suplimentare, benzina, presiune ulei, temperatura apa, baterie... unsure.gif Le pun si pe alea in traista daca nu se vand si vin la Buzau sa le iau... smile.gif
johnybic
Albert mai am unul sau doua nu stiu sigur trebuie sa ajung la tara sa le iau dar sunt promise unui coleg daca nu se razgandeste si daca nu ma insel nu sunt jaeger sunt seri jaeger sau ep trebuie sa le aduc si daca ni le ia golegul vorbim

1 Mar 2014, 19:20:
Daciotul 98 imi pare rau nu am ajuns astazi am avut o zi ca naiba luni ajung si le fac poze

2 Mar 2014, 13:38:
up!
johnybic
astazi au plecat contactul si ceasul de benzina restul pieselor valabile
Lde 2100
Ceasul o ajunt la mine,multumiri!
DACIOTUL_97
Oglinzile cromate au vreun defect?(Ma refer la brate).
johnybic
Lde 2100 sa il folosesti cu placere pentru colegul care se interesa de oglinzi nu mai sunt valabile astazi au plecat si da erau in stare buna fara crom sarit sau alte defecte
johnybic
sus cu piesele
johnybic
UP
johnybic
se adauga ornamet ochelari stanga dreapta 30 ron bucata si ornament masca fata ce l intre ochelari 30 ron

12 Mar 2014, 22:34:
ornamentele sunt polisate de asemenea si trei scrumiere din inox polisate la 25 ron bucata nuca schimbator in stare buna are la partea de jos o mica portiune sarita foarte putin vizibila lz 20 ron si doi ochelari la 25 ron bucata

12 Mar 2014, 22:51:
poze cu capacul pentru un coleg

12 Mar 2014, 22:53:
poze

12 Mar 2014, 22:59:
oglinda heliomata sa dat restul valabile
johnybic
Up
johnybic
se adauga oglinzi renault noi se observa in poze la 100 ron perechea

16 Mar 2014, 15:18:
distanta dintre gaurile de prindere este ca la dacia deci merg montate si la dacia si la renault 12 si banuiesc si alte tipuri de renault modele mai vechi
johnybic
Up preturi negociabile
johnybic
Se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.