Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am nevoie de un sfat
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 19
dany_ionutz
Acum de cand a venit frigul am dat drumul la caldura si am gasit presul de la sofer un pic umed si banuiesc ca ar fi de la radiatorul de caldura.Imi poate spune cineva cam la ce pret este unul si cum se schimba?Si o alta problema ar fi ca la relantiu imi intrerupe putin(oscileaza turometrul intre 900 si 700)Care ar fi cauza.LA fel face si la frig si la cald
john reno
Salut. Un calorifer era intre 100-250 lei. De unde sti ca e antigel ? [Pune degetul si gusta, trebuie sa fie dulceag daca e antigel. Procedura de demontare e undeva mai jos, ceva cu calorifer infundat. E ceva de munca.
vladr19
Salut. Am si eu o problema asemanatoare. La mine nu curge nimic din radiatorul de incalzire, insa nu imi baga caldura. Am comandat azi radiatorul si maine vreau sa o rezolv. As vrea sa stiu cum sa il demontez ca sa il pot inlocui. Am desfacut deja consola, dar nu stiu sa dau jos caloriferul. Spune-mi si mie ce e de facut daca tu l-ai rezolvat. Merci fain!
crystian.ovidiu
salut. ti-ai rezolvat problema cu caloriferul?
dany_ionutz
da.Am schimbat caloriferul.70 ron piesa+50 lei manopera
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.