Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cel mai nou membru...sper ca nu singurul
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
vaida_fla
nu prea sunt "om de net",asa ca mi-au trebuit aproape 10 ani de cand am r11 sa ma loghez

gabize
Orice lucru are un început. Bun venit!
BannedHost
Bun venit!
alin007
Bun venit pe forum !! cheers.gif Asteptam cateva fotografii cu "tinerica" smile.gif blush.gif
vaida_fla
am fost nevoit sa schimb hardul,deci trebuie sa o supun unei noi sedinte foto...sper sa-i placa(revenim)
apropo, puntea spate cu discuri de r19 cat de bine se potriveste?
Narcis Danila
Bun venit printre noi!
vaida_fla
bine v-am gasit.e o adevarata placere.
b06fcn
Salut,

NU se potriveste punte spate de R19, dar poti incerca sa adaptezi doar discurile, daca ai sistem de prindere cu suruburi pe punte a axului rotii
AlexanderCarstoc
Se potriveste fara modificari. Asta doar daca ai model in 2 usi. Daca ai model in 4 usi, trebuie sa modifici aripile.
Uite, cam asa arata. Stagneaza de multa vreme, dar se potriveste.
http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=218740&hl=#
vaida_fla
perfect perfect!e in doua usi.mersi domnilor
nu am reusit inca sa ii fac poze,dar am gasit totusi niste poze mai vechi.
la primavara sper sa reusesc sa o refac pana la perfectiune smile.gif
alin007
Ma bucur ca a mai aparut cineva sa posteze la aceasta sectiune , era cam pe moarte ..... unsure.gif
vaida_fla
sper sa incep sa postez din ce in ce mai des,daca reusesc sa pun in practica ce am in capatzana.
tinand cont ca iarna bate la usa,cred ca o sa incep prin a face un "custom"jantelor de vara,ascuns undeva prin beci...garaj vad eu.
o sa va tin la curent cu poze,iar din primavara ma apuc de motor(e gata) un litru de ulei pe luna papa(800km) sad.gif
pana una alta,desi am citit aproape din scoartza in scoarta postarile voastre,totusi am o dilema.
cand am achizitionat masina(herbie) blink.gif zice nevasta statea ffff putin lasata pe dr spate.la vreo doi ani se rupe bara,iau alta o pun sus.... tot asa.o dau jos,ridic masina,mut dinti...nimic,o scot iarasi ridic masina si misc puntea in toate pozitiile posibile(coborata maxim si urcata inapoi)si bag bara unde se potrivea in fiecare pozitie si nimic
NU INTELEG.ca doar nu e lansare de rachete pe luna.poate stiti voi vreun pont. smile.gif
vaida_fla
i-am pus "sandalele" biggrin.gif in sfarsit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.