Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Renault Megane 2 sau 3; Clio 3
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soare_body
Buna ziua, doresc sa cumpar Renault Megane 2 sau 3 sau Clio 3, in stare buna tehnic si optic, cu maxim 100.000 rulaj si an minim 2007. In functie de model, motorizare, echipare si rulaj, accept oferte de 4.000 - 5.500 pt Clio 3 sau Megane 2 si maxim 6.500 Eur pentru Megane 3 / Fluence. Preferabil motorizare diesel ( nu refuz 1.6 16v la Megane sau 1.4 16v la Clio).
Va rog ca eventualele oferte sa le postati aici si nu prin pm.
Va multumesc!
centurion
http://www.reno.ro/-VAND-Renault-Megane-2-...ml#entry3898192

Vineri am pus masina mea la vanzare. Uita-te pe link -ul de mai sus si, daca iti este OK, vorbim.
soare_body
Iti multumesc dar sare de 100000 km. Asa am gasit si un 1.5 dci 105 cp destul de dotat cu 128000 km si 4600 eur. Caut ceva mai putin rulat, dar iti multumesc!
P. S. Nu ma intereseaza tipul caroseriei.
soare_body
Up!
Florin_A4
Daca pare interesanta.... http://www.reno.ro/-VAND-Renault-Laguna-II-t268649.html
soare_body
Multumesc, dar nu este ceea ce caut. Up!
soare_body
Up!
pihai09
Megane 2.2 sedan 1.9 dci,2007, 110.000 km,nivel echipare cred privilege...6000 euro.taxa platita.
soare_body
Multumesc dar este peste plafonul meu pentru M2 si prefer un 1.5 dci. Up!
msn2
Salut,
am eu una de vanzare, e din 2005 dar are f putini kilometri.

aici: http://www.reno.ro/-VAND-renault-megane-2-...km-t268818.html

daca te intereseaza astept un semn.

bafta!

soare_body
Multumesc, imi pare rau ca este dinainte de facelift..altfel discutam, ar fi meritat.
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
RadulescuRomulus
incearca anuntul userului yuli_megane
soare_body
Iti multumesc, am vazut..dar caut minim 2007, in niciun caz 2003.
soare_body
Up!
eugenTL
diesel si an bun si km "putini" si ieftin n-ai sa gasesti decat la un samsar
mai bine ai cauta o masina buna, intretinuta corect ...crede-ma ca 150.000 km sau 200.000 km nu e mult pt o masina de care sa nu s-a batut joc.
aqua
megane 2, 2007, 15 dci 86 cp, privilege, 95000 km, fara nicio problema, intretinuta, revizii la timp, distributie la 60000, schimbate arcurile si amortizoarele de pdg cu arcuri eibach si amortizoar kyb excel g
gasesti pe forum si un jurnal de bord, momentan singura problema este spoilerul fata care este atins un pic si va trebui revopsit daca tii neaparat, altfel se poate merge in continuare asa, nu este vizibil
astept o propunere pe pm
nu tin neaparat sa o dau, dar nu se stie niciodata, daca e sa o dau o dau sa trec la ceva mai mare, altfel e inca ok pt cerintele mele
soare_body
Multumesc @EugenTL dar mai sunt flote care se dezbina si se vand separat, asa cum mi-am luat eu Megane-ul de la Orange cu bani putini in comparatie cu piata actuala (carte service completa, 61.600 km in bord, 2007 cu 4950 euro mi se pare foarte decent pentru anul 2010 fie el 1.6 16v si authentique cu cateva dotari suplimentare). Nu pot dpdv. psihic sa cumpar o masina cu peste 100.000-110.000 km in bord.
@aqua, iti trimit acum pm!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
soare_body
Up!
dodox
Salut,

M2.2 Sedan Manager 1.5dci 85cp iulie 2007, aprox 108kkm, gri metalizat, prim proprietar(si unic sofer;)), fara accident (un prag 10cm indreptat la Reno), carte service, ITP inca un an jumate.
Nici eu nu tin neaparat sa o dau, da-mi te rog un pret estimativ pe PM daca te intereseaza.

Multzam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.