Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
solidconvert
Deci vand urmatoarele:
Desktop: AMD Sempron 2500+ 1.74Ghz, 1G Ram (parca), Windows XP Proffesional instalat...
Monitor: Acer LCD Model AL1916W de 19"
Tastatura:Trust
Mouse optic: Benq
Pret pentru tot pachetul: 300 Ron
Motivul vanzarii: sta degeaba intr.o debara.

[attachmentid=1627906832] [attachmentid=1627906833]

Amuleta: HULA GIRL este articulata la mijloc si danseaza in functie de miscarile masinii... in genul cateilor de pe vremuri care dadeau din cap... in plus este si odorizant (Pina Colada).
Pret vanzare: 30 Ron
Motivul vanzarii: am cumparat doua in urma cu o luna si una am pus.o in masina sotie, prin urmare am ramas cu una in plus. Pretul a fost de 9 USD.

[attachmentid=1627906834]

Pretind si ofer seriozitate

Tel. contact: 0755992411
L.E.: uitasem sa atasez pozele... smile.gif

COSMIN-uau
salut am incercat sa te sun si nu merge,sunt interesat de PC
solidconvert
Aseara am plecat in graba si.am uitat telefonul la serviciu... astazi incepand cu ora 14.00 voi fi disponibil. smile.gif
L.E.: rezervat pana luni de userul @COSMIN-uau.

14 Sep 2013, 11:14:
Hula Girl Doll... up.gif

14 Sep 2013, 14:24:
Sistemul a ajuns la userul @COSMIN-uau. Ii doresc sa.l foloseasca cu placere. smile.gif
COSMIN-uau
multumesc pentru promtitudine,up si de la mine
solidconvert
Amuleta: HULA GIRL... este articulata la mijloc si danseaza in functie de miscarile masinii... in genul cateilor de pe vremuri care dadeau din cap... in plus este si odorizant (Pina Colada).
Pret vanzare: 25 Ron

[attachmentid=1627906834]
solidconvert
Multumesc!
Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.