Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] KIT-URI EPILARE
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
aditã
Kit epilare cu ceara de unica folosinta format din
-incalzitor de ceara
-rezerva ceara
-benzi din hartie speciala

Marele avantaj al epilarii cu ceara este ca firul se smulge din radacina iar cresterea firului de par este foarte lenta.De obicei urmatoarea epilare se face intre 2 saptamani si o luna.

Kit-urile care le am sunt aceleasi sin saloanele de consmetica si infrumusetare.
O epilare totala costa in jur de 80 de lei la un salon no name iar la saloanele renumite uneori si dublu.

Pretul acestui kit este de de 90 de lei.O rezerva este suficienta pentru aproximativ 5 epilari doar pt picioare si aprox 3 apilari totale(difera de la persoana la persoana)

Pachetul de benzi contine 50 de bucati.De regula o banda se foloseste aproximativ de 10 ori.

Am la vanzare separat benzi si rezerve de ceara.
Rezervele de ceara pot si cu mai multe arome.Momentan nu am decat ceara clasica fara arome.

Procedeul de folosire.
-se introduce rezerva de ceara in incalzitor si se lasa aproximativ 10 minute.
-se verifica vascozitate ei(daca are un aspect ca mierea de albine este gata pentru folosire)
-se aplica ceara pe zona dorita(rezerva are un cap roll on cilindric)in strat subtire
-apoi se aplica banda de hartie si se trage in sens invers cresterii firului de par
-dupa terminare nu se recomanda dusul....cel mai recomandat este aplicare unui ulei de corp(oricare) pe zonele epilate.

COMENZILE LE DAU LA FURNIZOR IN FIECARE SAPTAMANA JOI SI VINERI.
De preferat este sa imi spuneti comanda pana joi.
CONTACT
0724.280.736 Adrian

SAU PE FORUM

P.S.
Livrare gratuita in sectoarele 5 si 6.
aditã
sus!
aditã
sus
aditã
sus
aditã
sus
aditã
sus
aditã
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.