Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Media Player Noonte A9
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Dominohunter
Noontec A9 Smart TV Box transforma un TV obisnuit î,n ",Smart TV",.Vine cu sistemul de operare Android 2.3, peste 500.000 de aplicatii disponibile pentru Android si numarul lor creste de la o zi la alta Browser web, cu Flash 10.3, jocuri, filme online, email, stiri, mesagerie instant. Dispozitivul perfect pentru a va bucura de divertisment de calitate în sufragerie.
A fost cumparat de la Emag in mai anul trecut si mai are garantie pina in mai anul viitor.NU are nici o problema.Pur si simplu am nevoie de bani.E inca in folia originala si vine la cutie cu toate accesoriile cu care l-am cumparat.IN afara de update-uri nu cred a l-am folosit mai mult de 10 filme si ceva vplay.Pretul este de 400 de lei la cutie sau 300 de lei fara tastatura.Am o slabiciune pentru ea.
Procesorul este ARM CortexA8 1.2GHz dublat de 512 mb de RAM.Are o memorie interna de 4 gb + un card de 4 gb.Procesorul grafic este Vivante GC800, support OpenGL ES 2.0 and Open VG.Pentru pretentiosi, jucaria asta stie decodare hardware.
Contact 0745907965 sau aici pe forum.

Drumuri bune
Dominohunter
up
Dominohunter
up
Dominohunter
up
Dominohunter
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.