Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Kit AM2+ (Asus M3A78, Phenom II x4 tray, 8GB
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Dic
[VAND] un kit AM2+ (Asus M3A78, Phenom II x4 tray, 8GB DDR2). Iata componentele si pretul cerut pentru fiecare:

- procesor Phenom II 955 tray (fara cooler), quad-core, 3.2GHz, 4x512KB L2 cache, 6MB L3 cache, nu mai are garantie, pret 320ron
- placa de baza Asus M3A78, nu mai are garantie, are manuale, drivere, cabluri, io shield atx, pret 200 ron
- kit 2x2GB: 4GB DDR2 800MHz, AData Vitesta Extreme, garantie emag, pret 180ron
- kit 2x2GB: 4GB DDR2 1066MHz, Kingston HyperX, garantie dc-shop, pret 250ron

Pentru cine cumpara placa de baza si memoriile impreuna, le dau la pretul de 470ron.
Pentru cine le cumpara pe toate, le dau cu 750ron.

Am atasat cateva fotografii cu placa de baza asamblata pentru a se vedea condesatorii ca sunt in regula si ca memoriile sunt compatibile cu un cooler mare (coolerul din fotografii nu este de vanzare).
Ca sa nu apara probleme, ma deplasez la locatia cumparatorului pentru teste complete, vand in Bucuresti. Ma puteti contacta pe mail la colector@dic.ro sau prin mesaj privat.
Dic
up.
Dic
up. Accept si schimburi: placa mea de baza si cei 8GB RAM le dau la schimb cu o placa de baza socket AM3+ care sa suporte procesor FX8350 (sa aibe radiator pe partea de alimentare procesor si 8+2 etaje alimentare, nu conteaza chipsetul).
Dic
Up. Momentan memoriile A-data sunt rezervate. Am atasat rezultatul memtest lasat peste noapte: in aproape 9h si 5 teste, ultimul era pe final, nu au aparut erori.
Dic
S-a dat kitul de memorii A-Data la pretul cerut de 180ron si au ramas la vanzare:
- procesor Phenom II 955 tray, (fara garantie, fara cooler), pret 320ron
- placa de baza Asus M3A78 (nu mai are garantie, are manuale, drivere, cabluri, io shield atx), pret 200 ron
- kit 2x2GB: 4GB DDR2 1066MHz, Kingston HyperX, garantie dc-shop, pret 250ron

Pentru cine cumpara placa de baza si memoriile impreuna, le dau la pretul de 320ron.
Pentru cine cumpara totul impreuna (procesor, memorii, placa de baza), le ofer cu pretul de 600ron.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.