Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DVD pe supernova :)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment
Doru
LCD-ul este de 5.6 '' ,insa este provizoriu ,astept unul de 8 ,ce se monteaza in plafon, are si tuner TV.Se vede cristal ,nu cum apare pozat.DVD-ul e cu electronica Toshiba si Sanyo,4x50,nu sesisez vreo diferenta fata de clarionul pe care-l afeam inainte.
costi
Eu nu inteleg un lucru: cind te uiti la el, presupunind ca nu esti taximetrist ?
Si mai ales unde tii masina sau altfel spus cum te protejezi contra furtului ?
Doru
Pai intr-adevar varianta de parasolar nu e f avantajoasa,insa cu displayul de plafon,care se si roteste,poate fi vizionat de toti pasagerii masinii.Partea cu furtul...ideea e sa nu fie observat de vecini,pt ca el cand e rabatat nu se vede,iar fata dvd-ului e detasabila.
Leu1
QUOTE(Doru @ 16 Sep 2005, 13:30)
LCD-ul este de 5.6 '' ,insa este provizoriu ,astept unul de 8
*




Cand iti vine cel de 8", presupun ca pe acesta il vinzi. Daca da, sa ma anunti si pe mine te rog. merci
Doru
QUOTE(Leu1 @ 16 Sep 2005, 14:58)
Cand iti vine cel de 8", presupun ca pe acesta il vinzi. Daca da, sa ma anunti si pe mine te rog. merci
*



Nu,din pacate.Il dau in locul celui de 8..De fapt o sa-l intreb pe respectivul daca pe acesta il vinde.
alexandrudicu
Grija mare cu hotii. De vecini, nu-ti fa grija ca or sa observe. Mie au vrut sa-mi sparga masina pentru un casetofon de 10 marci. smile.gif Oricum, treaba misto.
Pipo_arp
sfatul meu este ca,desi dvd-ul tau are fata detasabila, sa nu te bazezi pe faptul k p "baieti" nu-i tenteaza chiar si fara fata. eu de ex imi scot mp3 playerul (cel pultin pe timp de noapte) cu tot cu consola aia in care este prins. daca esti curios,si te duci in vitan vei vede ca o sa gaseti o groaza de "fete" pt casetofoane! oricum arata belea! bafta!
Doru
Scuze,dar n-as putea sa ma car cu tot aparatul dupa mine peste tot,din comoditate,nu de alta. smile.gif P-asta daca l-ar lua fara fata chiar n-ar avea ce sa faca ce el,e adus din State , nu se importa asa ceva la noi,ca firma ma refer. Din pacate ei n-au de unde sa stie asta sad.gif
My Berlina
Foarte fain, si eu acuma am cumparat un dvd in-dash player care vreau sa il aduc in Romania cand vin in cateva luni sa imi pun la Dacie. O sa iau casetofonul afara si o sa pun asta in locul lui, findca merge cu radio, MP3, si discuri also deci nu mai trebuie casetefon. Dar a costat cam mult acest dvd care este in-dash mad.gif Eu am unul la Passat care nu a costat asa de mult si care folosesc pasangeri la drum lung.

[attachmentid=14943][attachmentid=14944][attachmentid=14945]
Doru
Si pe mine m-a tentat in dash ,dar e nasol ca nu are fata detasabila,adica esti mult prea "expus" smile.gif Marfa faza cu mp3 , am pus pe un dvd 3 discografii mp3 smile.gif
shady2005
si cam cat costa un dvd din ala de plafon asa de 8 inch ca m-ar interesa
My Berlina
acela in-dash cu am luat eu costa $1,500 , dar merita
Doru
QUOTE(shady2005 @ 24 Sep 2005, 18:02)
si cam cat costa un dvd din ala de plafon asa de 8 inch ca m-ar interesa
*



link cam astea sunt preturile cu care le poti lua din State-Canada,daca ai pe cineva acolo.Din pacate se adauga cam mult cu transportul+vama.ce a luat MyBerlina probabil era mai de firma. Oricum eu sunt multumit de astea(au componente Toshiba,Sanyo si Panasonic)
My Berlina
Best Buy
Circuit City
da, al meu este de firma, dar cum are Doru cred ca este foarte bun also. magazinele acestea sa gasesc cam prin toata America.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.