Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Cedez spatiu comercial
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
vioara
Cedez spatiu comercial intrare piata CULTURL-BERCENI, pretabil vinarie,shaormerie, plafar, pariuri sportive,etc chirie 500 euro, super vad, trafic pietonal imens,220-380v, gresie faianta, apa, copertina, supraveghere camere video, etc
Primul venit primeste reducere substantiala
Pret 4500 euro
Telefon 0726186611
vioara
Accept cash + auto sau auto
chitsro
poti pune pe harta unde e exact? cati mp? in schimbul a celor 4500 de euro ce primesc? dreptul de a plati chirie 500 de euro lunar?
vioara
Poti pune mana pe telefon ? sa ma suni ? cum fac oamenii cu adevarat interesati ?
vioara
sus..
vioara
sus...


27 May 2013, 19:24:
4000 euro
vioara
schimb cu auto
vioara
sus...
vioara
schimb cu auto + - diferenta
vioara
sus..
vioara
sus...
vioara
sus...
vioara
sus...
vioara
sus...
vioara
sus...
vioara
sus...
vioara
sus...
marius80_eugen
QUOTE(chitsro @ 24 May 2013, 12:12)
poti pune pe harta unde e exact? cati mp? in schimbul a celor 4500 de euro ce primesc? dreptul de a plati chirie 500 de euro lunar?
*


Asa cum a intrebat si colegul , intreb si eu .

Deci tu nu ai acte de proprietate asupra spatiului , ci doar vrei sa primesti 4000 euro pe un spatiu comercial , numai pentru a lasa pe altul sa-l inchirieze cu 500 euro/luna ?

Prost sa fie adevaratul proprietar sa nu inchirieze altuia mai scump si sa te lase cu oferta in "soare" ! Ca si altuia care ar fi fraier sa-ti dea tie acei bani , oricand proprietarul poate sa spuna ca vrea sa inchirieze altuia sau sa-l vanda , spatiul apartinandu-i si avand dreptul de a face orice doreste cu el .

Vinzi de fapt pielea ursului din padure si nu CEDEZI nimic !
vioara
QUOTE(marius80_eugen @ 27 Jun 2013, 10:03)
Asa cum a intrebat si colegul , intreb si eu .

*



De ce intrebi ?
Alex_Judoka
Ca un adevărat negustor,răspunzi la întrebările clienților
Întrebarea mea este , vinzi dreptul de proprietate ? Sau 4000 de euro sa inchiriez?
In functie de asta voi decide daca te voi suna sau nu . Si sunt convins ca si colegii vor la fel.
vioara
Am incercat si eu sa dau o teapa, si nu mi-a reusit... asta e.
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.