Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Suport camera video/foto
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Coltul biciclistului
tzepesch
Va salut

Si-a facut careva din voi vre-un suport pt asa ceva? Eu ma gandeam la un suport cu surub metric pt camera foto dar mica si ieftina sa nu-mi para rau daca o sparg, ceva la 4-5 mp, cat mai compacta. Am una, un Samsung A400. Sau un suport pentru casca pentru telefon.

Am un XperiaActive, d-ala antisoc, subacvatic, etc, stie sa filmeze HD si ma gandeam ca ar fi cel mai potrivit pentru filmat de pe casca.

Suportul, ceva in genul lanternelor de cap. Cum in pachet a venit cu 2 capace de spate, ma gandeam sa sacrific unul din ele si sa-l atasez la un astfel de suport de lanterna de cap. Cred ca si-ar face treaba onorabil.

Ce ziceti?
atentat_cu_bomboana
Sunt unele casti care au o montura pentru prinderea camerei/lanternei
[attachmentid=1627883785]
si vin cu mai multe tipuri de sisteme de fixare (interschimbabile): Epic, GoPro, LIght and Motion, NIght Rider, Maglite, Contour...

Poti sa lipesti al doilea capac de spate de unul dintre sistemele astea de fixare.
mircea-daniel
Pot imprima 3d cam orice fel de suport:
user posted image
user posted image
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.