Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CUMPAR MANUAL RENAULT LAGUNA 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
laszlo70
Cumpar manual de utilizare pentru renault laguna 2 an 1994, motor 1.98...astept oferte la numarul de telefon 0742857828
mihnis
Ce ai tu acolo e Laguna 1 daca e din 1994.cauta pe sectiunea Laguna 1
bogdan.stavar
renault laguna 2 1994 smile.gif cred ca va dura ceva pana sa gasesti... mai bine cauta un manual laguna 3 din 2002 . Cred ca esti....back to the future

asta pentru ca...citez "@gsalexandru si eu ma intreb cat poti fi tu de prost...atata timp cat anuntul e postat pe laguna 2...tu ce crezi ca masina e ferrari?...si plus ca dejos de postare scrie si modelul masinii si anul...in caz ca nu vezi e un renault laguna2 an 1994, motor 1.98 benzina"...e una din postarile tale ca raspuns a unui coleg ce vroia sa te ajute...
fastoff
QUOTE(bogdan.stavar @ 9 Feb 2013, 19:10)
renault laguna 2 1994 smile.gif cred ca va dura ceva pana sa gasesti... mai bine cauta un manual laguna 3 din 2002 . Cred ca esti....back to the future

asta pentru ca...citez "@gsalexandru si eu ma intreb cat poti fi tu de prost...atata timp cat anuntul e postat pe laguna 2...tu ce crezi ca masina e ferrari?...si plus ca dejos de postare scrie si modelul masinii si anul...in caz ca nu vezi e un renault laguna2 an 1994, motor 1.98 benzina"...e una din postarile tale ca raspuns a unui coleg ce vroia sa te ajute...
*



eu cred ca atunci cand te inregistrezi pe forum trebuie inclus si IQ test biggrin.gif daca-l treci te poti inregistra daca nu te intorci la scoala
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.