Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] voucher emag (card cadou)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
marksman
Vand voucher emag, in valoare de 143 lei, valabil pana la 28 februarie 2013. Il dau cu 100 lei, plata prin transfer bancar sau predare personala in Timisoara.

Contact: mesaj privat sau mail illusi0n2007@yahoo.com

QUOTE(mail emag.ro)
Codul tau de Card Cadou este: xxxx-yyyy-zzzz-1234

Cardurile Cadou sunt valabile in perioada 01 ianuarie - 28 februarie 2013, inclusiv, si pot fi folosite oricand in perioada de valabilitate pentru achizitia oricarui produs din categoriile: Laptop-uri, Tablete, Smartphone-uri, Aparate frigorifice, Aragazuri, Masini de spalat rufe, Masini de spalat vase, Plita incorporabile, Cuptoare incorporabile, Cuptoare cu microunde incorporabile, Masini de spalat rufe incorporabile, Masini de spalat vase incorporabile, Televizoare, Videoproiectoare, Receivere, Amplificatoare, Playere Audio Hi-Fi, Aparate foto DSLR, Aparate foto mirrorless, Camere video, Console hardware, Desktop PC, Monitoare cu TV Tuner (inclusiv produsele resigilate apartinand acestor categorii) de pe site-ul www.emag.ro.

Cardul Cadou poate fi utilizat pentru achizitionarea de produse aflate in alte promotii.
Valoarea mai multor Carduri Cadou nu poate fi cumulata pentru plata unei comenzi si nu se poate cumula cu alte Carduri Cadou.
marksman
negociabil smile.gif
marksman
90 de lei
marksman
up
marksman
80 de lei
marksman
70 de lei
marksman
up
marksman
valabil inca 7 zile
marksman
50 de lei, valabil inca 2 zile
pit-bull
Ti-am trimis sambata mail la adresa mentionata dar nu ai dat nici un semn!
marksman
Salut,

Mailul tau (si al altora cu adrese de yahoo) a intrat in spam, le-am vazut abia azi dupa ce ti-am citit postul. Ca o coincidenta, toti au folosit unul sau ambele cuvinte: "voucher", "EMAG".

Voucherul a fost vandut aseara. Topicul poate fi inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.