Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] stiker boom
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus . poze maine
Iulikk
Adica, este cartea aia cu multe stickere? Astept cu interes poze... da-mi PM cand le urci.
by_pilu
poze

29 Jan 2013, 21:56:
QUOTE(Iulikk @ 29 Jan 2013, 21:52)
Adica, este cartea aia cu multe stickere? Astept cu interes poze... da-mi PM cand le urci.
*



eu am cartea .. altii poate printeaza pe autocolant
police2013
la ce foloseste cartea asta?
by_pilu
QUOTE(police2013 @ 30 Jan 2013, 08:41)
la ce foloseste cartea asta?
*




pozele care le vezi tu . sunt stickere . le iei de acolo si le lipesti unde vrei
cata50
QUOTE(police2013 @ 30 Jan 2013, 08:41)
la ce foloseste cartea asta?
*



Uite cateva poze la ce le poti folosi. wink.gif

Free UP!
police2013
si daca vrei sa le dai jos se dau usor? sunt probleme dupa???

ultimul pret ?
by_pilu
QUOTE(police2013 @ 30 Jan 2013, 12:38)
si daca vrei sa le dai jos se dau usor? sunt probleme dupa???

ultimul pret ?
*




e la fel ca si autocolantu . nu stiu amanunte ca nu am avut si nu pot sa vorbesc doar ca sa te conving .



pretul ramane acelasi cu transport prin posta romana .
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus
turturel
stickerele se pot da jos fara probleme. nu recomand decolare iarna..stickerele se rup si lasa urme de adezic mai mult ca de obicei. e valabil pentru orice autocolant. la autocolantele mai slabe calitativ e chinul si mai mare. urmele se sterg cu alcool tehnic, benzina, diluant solvoxol & co.

by pilu - spor la vanzare si sper sa nu te superi pentru acest post. stima
by_pilu
QUOTE(turturel @ 2 Feb 2013, 19:54)
stickerele se pot da jos fara probleme. nu recomand decolare iarna..stickerele se rup si lasa urme de adezic mai mult ca de obicei. e valabil pentru orice autocolant. la autocolantele mai slabe calitativ e chinul si mai mare. urmele se sterg cu alcool tehnic, benzina, diluant solvoxol & co.

by pilu - spor la vanzare si sper sa nu te superi pentru acest post. stima
*




radmasa.gif radmasa.gif exista solutii pentru orice asa ca nu-mi fac griji . urmatoru
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus
by_pilu
vand carte stiker boom 2 .. 280 de stickere . lipsesc cateva . pret 120 de ron transport inclus
by_pilu
up
by_pilu
up
by_pilu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.