Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault 19 16V 1991 - faza 1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
DanCVA
Vand Renault 19 16v 1991 faza 1.
Dotari: jante de aliaj 15", interior de piele, geamuri electrice fata, oglinzi electrice, radio CD Pioneer cu USB.
Pret 1800 euro
Contact:
0762431848 Dan
DanCVA
Up!
lostris234
up!!! faina masina!
razvan_89
Salut cand ai timp poti face o poza la motor in special la borne? Merci!
DanCVA
Nu am poza cu bornele de la baterie, daca la acestea te-ai referit. In poza atasata bateria era scoasa.
Bornele de la baterie sunt cu piulite tip fluture cum era original.
claudiu41
Salut. Ce se intampla Dane? Vanzi furia rosie?
DanCVA
Stii prea bine ca ocup 3 locuri de parcare in jurul blocului. Inca nu s-a nascut persoana care sa conduca 3 masini in acelasi timp. biggrin.gif
Oricum nu ma grabesc cu vanzarea si nu dau masina in orice conditii. Pot sa o si pastrez foarte bine, dar sa-i gasesc un spatiu corespunzator de odihna.
DanCVA
Up!
b06fcn
Misto masina, daca o dai ai grija sa o ia un pasionat, nu vreun pustan reisar cocalar...Daca nu aveam deja R 21 Turbo in garaj ma tenta pe mine...bafta la vanzare
DanCVA
Multumesc.
Eu te invidiez pentru garaj. Daca as fi avut si eu un garaj nu as fi postat anuntul.
DanCVA
Up!
speedman
Bafta la vanzare! Totusi nu ti ai ales un moment insiprat ca sa o dai...
Nu gasesti tu un loc de parcare la blocul vecin? smile.gif
lostris234
Ti-o pastrez eu Dane, in locul meu de parcare, daca asta e problema smile.gif)
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
uskatu
A fost cumva a lui "R19/16v" ? Oricum este o masina pe cinste, bafta!
DanCVA
Daca o cumperi iti spun. biggrin.gif
DanCVA
Up!
cmandrei
Redeschis la cerere.
DanCVA
La masina se mai aduga si: un cadru motor de schimb, cu o caseta de directie si un set de arcuri - amortizoare - flanse pentru trenul fata.
DanCVA
Up!
DanCVA
Negociabil.
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
A expirat ITP-ul. smile.gif
DanCVA
Up!
DanCVA
Itp valabil pana in 2015. Pret 1000 Euro.
Daca apar oferte interesante si interesate, masina se poate si dezmembra.
DanCVA
Up!
XtreZz
E pacat sa o dezmembrezi...ce s-a intamplat de vrei sa scapi de ea? are probleme ?
DanCVA
Nu mai apuc sa mai merg cu ea. Megane-ul este prima dragoste la masini. Mai am un Mercedes Vito si sunt mari cheltuielile. 19-le este neglijat in momentul asta. Nu vreau sa prinda iarna la mine.
ctu78
Salut, m-ar interesa masina, asigurare mai are? Ce defecte are? Ultim pret? Merci!
DanCVA
Asigurarea este valabila pana pe 25 octombrie, dar nu o dau fara contract de vanzare-cumparare, pentru a o putea radia. Am reconditionat cablajul motor si trebuie repozitionat, motiv pentru care este nevoie de vreo 3 ore de manopera pana sa fie scoasa pe strada. Ultimul pret daca vrei masina completa 1000 Euro. Daca vrei un pret mai bun, pot sa mai scot din piese.
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
DanCVA
Up!
#Dino
taxa?
pm
DanCVA
Masina este la vanzare la 1000 de euro, dar taxa de timbru verde nu se poate negocia si este 705 Euro. smile.gif
isc86
Daca o dezmembrezi sunt ft interesat de motor , nu pot da PM daca ai timp si te gandesti la varianta dezmembrarii da-mi un apel 0786594678 .
cmandrei
Redeschis la cerere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.