Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] grile bara fata Megane 2.2 - 2007-2008
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mh404
In urma unui accident mi-au ramas grilele stanga si dreapta de la semnul RENO. Precizez urmatoarele :

- grilele sunt intregi nu sunt matuite arata bine la exterior , nu sunt zgariate
- prezinta doar un mic defect o pata alba dupa cum se vede si in poza
- nu prezinta toate prinderile dupa cum se vede in poza
- 2 picioruse la grila din dreapta sunt rupte dar stau pe pozitie pot fi fixate cu superglue
- daca aveti intrebari le astept pe chirurg@doctor.com sau 073 79 57 347

pret 100 lei ambele grile

eu sunt din CONSTANTA , livrez atat in oras si trimit si in tara prin posta romana cu plata ramburs sau Fan Courier,Multumesc
mh404
Mai am de vanzare toata partea unde vine cotiera nu stiu cum se numeste , dar pozele cred ca sunt destul de clare. pret 200 ron , emailul meu si telul mai sus.
mh404
MAI AM DE VANZARE capacele care protejeaza la exterior proiectoarele , vin montate pe bara din fata pentru megane 2.2 . au 2 picioaruse rupte trebuie lipite.

pret 30 de lei ambele.

ADUC LA CUNOSTIINTA POTENTIALILOR CUMPARATORI CA PRETURILE SUNT ORIENTATIVE , TOTUL SE NEGOCIAZA LA MINE.
mh404
Am de vanzare si o grila din partea de jos de la bara din fata megane 2.2 an 2007

nu are bucati lispa este intreaga poze facute de mine

pret 50 LEI

livrez oriunde in tara prin posta romana sau curier ne intelegem

tel si email le aveti mai sus

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.