Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante + anvelope de vara Renault Megane 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soryngs
Cumpar 4 jante + anvelope in stare foarte buna, fara lovituri, preferabil fara zgarieturi, sudate ...etc..stiti povestea smile.gif, se achizitioneaza pentru un Renault Megane 2.1.


Jantele cu prindere 4 x 100 pe 16
Anvelopele cu uzura maxim 30% pe dimensiunea 205/55/R16 91v - de VARA


Prefer jantele sa fie OEM, dar accept si aftermarket daca oferta este interesanta, de asemenea putem discuta si de un schimb + diferenta din partea mea oferind la schimb 4 jante model Reinastella pe 16 incaltate cu anvelope ce mai merg 1 sezon (de vara). Jantele mele nu bat, nu sunt indoite, nu au fost sudate si sunt cele originale de pe masina. Motivul pentru care as accepta si un schimb este acela ca nu am timp sa le revopsesc si sa stea masina fara ele !


Mersi anticipat pentru oferte !

soryngs
Din pacate tu fiind din Targu Mures nu pot vedea jantele si anvelopele si din poze imi pot da seama ca anvelopele sunt duse.
Iti multumesc pentru oferta dar sunt pregatit sa ofer niste bani dar sa mai pot merge linistit inca 2 veri cu respectivele anvelope (deci discutam de un dot 2010 pe anvelope)

P.S: Nu va aruncati prea tare la pret ca stiti bine cu ce preturi pot fi aduse din Germania seturile de jante + anvelope, eu vreau sa le cumpar din RO din comoditate.
soryngs
SUS
soryngs
nimeni?
soryngs
UP !
espacern
Jante pe 16 cu pneu Michelin la 400E.

Sau alte modele pe anuntul meu.....

@+
soryngs
Salut, ma intereseaza ceva cu un "look mai sport" daca tot le schimb iar ca varianta OEM as prefera modelul Curacao in combinatie cu anvelope dot minim 2011 ca sa mai pot merge cu ele 2-3 veri.

Ma poti ajuta in acest sens?


Mersi anticipat !
espacern
Modelele OEM pe 16 care le am sunt OVEON/OSTRAPRIME/LOUXOR...atat.

Pneu cu dot-ul cautat de tine nu am si nu cred ca gasesti sub 100E/buc pentru ceva de calitate ca Michelin.

@+
dadoshel
sa fie cu iertare, dar la 100euro(ba chiar putin sub) se gasesc Michelin Pilot Sport noi
soryngs
QUOTE(dadoshel @ 18 Feb 2013, 14:18)
sa fie cu iertare, dar la 100euro(ba chiar putin sub) se gasesc Michelin Pilot Sport noi
*




Crezi ca nu cunosc preturile? Chiar acum ma uitam dupa 4 gume de vara pe internet si am gasit OptiGrip 205/55/R16 91V la 340 RON bucata cu transport inclus (77 de EURO).

P.S: Anvelope cotate foarte bine smile.gif
http://www.laneks.lv/en/tests/read/adac-2012-summer-1.html


Asadar prost este cel care da banii nu cel care ii cere smile.gif
soryngs
UP !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.