Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DIVERSE PENTRU LAGUNA 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jordi
Vand pentru laguna 2, 1.9 dci, 120cp, urmatoarele:
- intinzator curea accesorii cu rola noua(60lei) ,
- amortizoare spate in stare f. buna (130lei),
- corp oglinda stanga fata (rabatare manuala, fara capace si sticla), cu motoras perfect functional, absolut nou (100lei).
- o nuca de schimbator din cauciuc (30 lei). Preturile negociabile
- doua bucsi bara stabilizatoare marca Meyle (noi) si doua bielete antiruliu, marca Febi (noi), luate prentru laguna mea. pretul fix de 220 lei+ taxe curier/posta.Piesele sunt noi, in ambalajul original..se potrivesc pe laguna 2 2004, 1.9dci, 88/120hp, motor f9q750
Detalii pe pm sau la 0762.210.385.
jordi
sus.....
jordi
piese in stare f. buna sau noua....
gl-25mai
pune si tu ceva poze cu ce ai la vanzare,multam!
jordi
incerc maine sa fac niste poze, dar pana acum am avut probleme cu incarcatul pozelor. Lasa-mi o adresa de mail, si iti trimit cu placere. Numai bine....

25 Jan 2013, 19:44:
sus.....
jordi
valabil.....
jordi
la vanzare...
jordi
negociabile......
jordi
valabil...
jordi
valabil...
jordi
valabil....
jordi
Vand pentru laguna 2, 1.9 dci, 120cp, urmatoarele:
- intinzator curea accesorii cu rola noua(60lei) ,
- amortizoare spate in stare f. buna (130lei),
- corp oglinda stanga fata (rabatare manuala, fara capace si sticla), cu motoras perfect functional, absolut nou (100lei).
- o nuca de schimbator din cauciuc (30 lei). Preturile negociabile
- doua bucsi bara stabilizatoare marca Meyle (noi) si doua bielete antiruliu, marca Febi (noi), luate prentru laguna mea. pretul fix de 220 lei+ taxe curier/posta.Piesele sunt noi, in ambalajul original..se potrivesc pe laguna 2 2004, 1.9dci, 88/120hp, motor f9q750
Detalii pe pm sau la 0762.210.385.
jordi
sus....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.