Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Tabureti - 2 piele ecologica + 2 lemn
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
alex006
Vand 4 tabureti, dintre care:

2 tabureti imitatie de piele/ piele ecologica (culoare maro inchis) - impecabili -
38X38cm - sezut - 42cm inaltimea
40 ron/ bucata


2 tabureti de bucatarie (lemn si burete) - 15 ron/ bucata

Ii vand si la pachet si individual. Se pot vedea si ridica din Militari, Veteranilor.
Pot face pachet si cu alte vanzari de la mine.

Va rog fara schimburi.

Pentru contact rog PM.

19 Jan 2013, 20:50:
Taburetii sunt inca valabili. smile.gif

Pentru cei interesati pot face un pachet prea bun cu toti 4.

Astept PM.

Multumesc,

20 Jan 2013, 14:12:
95 ron pentru cine ii ia pe toti astazi! smile.gif
alex006
sus cu ei!
alex006
Sus cu ei! Chiar nu ii vrea nimeni?
alex006
sus cu ei!
alex006
sus, sus, sus!
alex006
hai cu ei
C a t a l i n
Conform DEX, 1 taburet - 2 taburete. Cuvantul tabureti NU EXISTA.
alex006
QUOTE(C a t a l i n @ 25 Jan 2013, 23:23)
Conform DEX, 1 taburet - 2 taburete.  Cuvantul tabureti NU EXISTA.
*



Conform colegului atunci sa fie Taburete! Multumesc de lamurirea de limba romana.

Daca un moderator poate modifica titlul ar fi de apreciat.

alex006
sus!!
alex006
Hai cu ei! Nu vrea nimeni un taburet bun, confortabil si frumos? smile.gif)
alex006
sus!
furnizor horeca
bre,

te bagi la un schimb intre un taburet de bucatarie [ala din poza cu aragazu] si produse de curatenie? [vezi topicu' meu dedicat].
alex006
QUOTE(furnizor horeca @ 29 Jan 2013, 23:35)
bre,

te bagi la un schimb intre un taburet de bucatarie [ala din poza cu aragazu] si produse de curatenie? [vezi topicu' meu dedicat].
*



Bre,

Multumesc dar nu. Cashul este King Kong. smile.gif)

Alex
furnizor horeca
Bre,

sunt dezamagit. Da' uite, ca sa iti tin sus topicul, iti spun si de ce sunt dezamagit: ce king Kong de treaba poti face cu 15ron cat e un taburet din ala?!
alex006
QUOTE(furnizor horeca @ 30 Jan 2013, 09:09)
Bre,

sunt dezamagit. Da' uite, ca sa iti tin sus topicul, iti spun si de ce sunt dezamagit: ce king Kong de treaba poti face cu 15ron cat e un taburet din ala?!
*




Bre, smile.gif)

Multumesc ca il ti sus. As face eu si schimburi, dar nu am nevoie de asta de curatenie. Habar nu am cat este unul nou, dar tinand ca este din lemn si este solid ar trebui sa strige in magazin vreo 30.

Da-mi totusi pe PM ce ai putea sa-mi dai de banii astia si vedem.

Multumesc!
MariusVSK
NU ai drum prin Deva?
alex006
QUOTE(MariusVSK @ 30 Jan 2013, 17:51)
NU ai drum prin Deva?
*



Off.. nu prea curand. Ce pot sa fac la o adica este sa-i pun la posta (3-4 kg unul) si sa-mi depui dupa ce-i primesti banii in cont.

Daca iti suna bine ideea da-mi te rog de stire pe PM si o rezolvam in week-endul asta.

Merci,
furnizor horeca
salut,

pai, in magazin o striga vreo 30, dar ala este si nou-nout. Si poate il poti lua si pe card avantaj smile.gif))))

dar al tau nu e. ce pot sa zic este ca un gel de dus oriflame + 2L de spalat pe jos [detergent frumos parfumat] + sapun de WC din acela agatabil face muuuult mai mult decat 15ron. In orice magazin / hypermarket.

vezi tu, te mai gandesti si hai ne auzim pe PM pt detalii in amanunt.
alex006
Hai cu ei! Inca valabili. Ii dau doar pe cash smile.gif

alex006
valabile
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.