Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Suzuki SAMURAI SJ413
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Shafu
VAND Suzuki Samurai SJ413, 71 CP, 1992, 1298cc, pregatita pentru OFFROAD (cercei inaltare 10 cm, ambreiaj HD, anvelope Matador WINSENTTA 235/ 75/ 15), INMATRICULAT, AUTOTURISM (impozit/ RCA/ Rovinieta mici), Urgent Pret: 3000 euro NEGOCIABIL!
Accept si unele schimburi cu 4x4, inmatriculat, +/- diferenta daca este necesar!
Masina este in Birlad, contact tel.: 0746 829 347

Motivul vanzarii, ca sa citez pe cineva: masina mi-a ramas mica!
Shafu
Valabil
Shafu
Valabil
b76bgaarh
are taxa auto platita? daca nu, cat este la nivelul actual?
argon
Sigur o are platita.
Shafu
Dupa cum vezi in foto masina este inmatriculata, probabil taxa auto este achitata dar nu de catre mine eu fiind ”al treilea proprietar” in Romania. Nu stiu exact cum se verifica masinile daca au sau nu taxa platita daca au mai trecut prin mana a mai mult de 1 proprietar? Sa speram ca se v-a schimba aceasta BOClege in una care nu impune aplicari retroactive ale legii!
b76bgaarh
e f simplu de aflat. cand a fost prima data inmatriculata in romania. daca e inainte de 2007 trebuie platita taxa. daca e dupa 2007 trebuie facuta cerere la ANAF cica sa vezi daca a fost platita si nu a fost recuperata taxa.

bafta.
Shafu
Multumesc mult de informatie, probabil daca mai lungesc astia mult schimbarea legii voi face cerere la ANAF pentru a vedea care e situatia!
Merced
Arhi, stii sa ma suni daca vrei sa mergi la Ieshi dupa masinuta asta, da? wub.gif
Shafu
Masina este in Birlad, dar daca va vine mai ”aproape” o aduc inapoi la Iasi. post-336-1110552459.gif sofer5.gif
Merced
Ce-as mai merge de la Barlad la Bucuresti la volanu' ei. wub.gif
Shafu
Valabil
P-A-C-O
QUOTE(Merced @ 11 Jan 2013, 13:55)
Ce-as mai merge de la Barlad la Bucuresti la volanu' ei.  wub.gif
*


sa-ti rupi ficatii-n tine? sad.gif
Shafu
si spatele totodata!
Merced
QUOTE(P-A-C-O @ 13 Jan 2013, 08:44)
sa-ti rupi ficatii-n tine?  sad.gif
*



Mie-mi placea sa merg cu caruta. Deci da! wub.gif

E una dintre masinile de teren pe care le apreciez. Sigur, nu-i de zi cu zi, da' mi-ar placea la un moment dat sa am ocazia sa ma bag un pic pe teren accidentat cu una. Spor la vanzare!

O curiozitate: cat consuma, cu modificarile astea facute?
Shafu
Valabil
Shafu
Valabil
Shafu
Valabil
Shafu
Valabil
Shafu
Valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.