Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: probleme roata si suturi la peste 2200 turatii int
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna I
Madalin24
Salutare tuturor si scuze pentru topic....dar am 2 mari probleme sad.gif si mie frica sa nu ma lase pe drum pentru ca sunt la tara si trebuie sa ajung inapoi in bucuresti...Asa ca sa va explic ce simptome are leguma mea 1. Intr-a 5 a la peste 2200 turati pur si simplu nu pot sai dau mai tare ca masina face urat adica merge in suturi iar maneta da sa sara din viteze si a 2 a problema la roata fata dreapta in mers se aude un tronc tronc va rog sfaturi si pareri ca mie frica sa nu raman pe drum si sunt si conditiile astea meteo urate scuze inca o data pentru topic

23 Dec 2012, 00:11:
Chuar nimeni nu imi da nici un sfat? sad.gif
AeoN
Nu poti sa stii din fata calc ce are masina ta numai prin ceea ce ai descris,daca vrei un sfat du-te la un mecanic bun incearca sa o menajezi pina ajungi unde trebuie

Bafta!
floryyn00
salut.
in dreapta fata la roata e posibil sa fie rulmentul.
schibal repede pina nu sa blocheaza ca faci alte dandana
a doua probleba ;uitate dedesuptul masini intre motor si cutia de viteza are un tampon de pridere pote sa rupt
bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.