Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: se poate sterge
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
argon
se poate sterge
driverx
Ai avut avatar de care toata lumea se lua, crea off-topic, te-am rugat sa il schimbi. Ai pus prostii cu ceausescu, ti-am motivat frumos de ce ar fi fain sa il schimibi, prea multi oameni si presa umbla pe aici. Mi s-a parut ca ai inteles. Ai aberat, off-topic, comentarii fara rost (si nu la Cafenea) de n ori. Te-am rugat, dupa aia te-am avertizat de n ori sa incetezi. Tu ai citit regulamentul ala nenorocit?

Dar iti multumesc pentru ceva. Mi-ai aratat ca de fapt cu oameni ca tine e bine sa tai si sa spanzuri de fapt, nu sa ii rogi sa inceteze, nu dupa un timp sa ii avertizezi sa inceteze (care cica ar fi interpretate ca...amenintari de domn tragedy). Daca iti dadeam warn pentru fiecare chestie, acum ai fi aproape de 100%. Si asa macar exista o evidenta clara la care nu mai aveai ce comenta si sa faci circ pe aici.
argon
QUOTE(driverx @ 29 Aug 2005, 12:12)
Ia citeste PM-ul. Omule, chiar tu ai recunoscut ca aberezi ca o iei pe ulei, si acuma eu is problema? Sa zicem la oameni de cate ori ti-am sters aberatii si de fiecare data ti-am scris si te-am rugat chiar sa incetezi? Sa fac si eu un topic in care sa intreb daca mai merita sa stai pe aici?
*



Ce vroiam eu sa zic este sa nu mai intri nervos sa tai sa spanzuri pe aici..calmeaza-te inainte pentru a trata totul cu obictivism, nu cu subiectivism, cum faci cu mine cateodata...
driverx
QUOTE(tragedy @ 29 Aug 2005, 13:18)
Ce vroiam eu sa zic este sa nu mai intri nervos sa tai sa spanzuri pe aici..calmeaza-te inainte pentru a trata totul cu obictivism, nu cu subiectivism, cum faci cu mine cateodata...
*



omule....ce am taiat si spanzurat? Tocmai ca nu am facut-o prea mult cu tine, desi ai avut ceva abateri si nu una doua. Deci ce tai si spanzur? Regulile sunt pentru toti la fel. Ti-am aratat si topicul sticky al lui MoneyTalk. Conform textului de acolo TU DEJA TREBUIA SA STAI PE BARA 3 zile pentru comentariiile aditionale cu Tevionul (pe langa intrebarea pertinenta cu care am zis ca sunt de acord) . Si nu ai.....inca. Deci unde tai si spanzur????? blink.gif blink.gif blink.gif Sincer, cu tine chiar am fost prea intelegator, si nu e corect fata de alti useri. mad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.