Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Symbol Fidji - music edition
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
serban_pc
▪TOATE ACTELE LA ZI+ CERTIFICAT FISCAL
-Fabr. 10.2005,82cp
▪ 92.650 KM -2 KEY
▪AER CONDITIONAT
▪GEAMURI ELECTRICE
▪OGLINZI ELECTRICE
▪LINIE AUDIO ORIGINALA RADIO/MP3 + COMENZI VOLAN
▪FARURI REGLABILE ELECTRIC
▪AIRBAG-uri FRONTALE / ABS
▪INCHIDERE CENTRALIZATA+ ALARMA
▪CARTE SERVICE
▪ROG SERIOZITATE!!

0724186590 / 0766900342

Pret 2850E
diesel_power
Grila si bara fata sunt de la alte versiuni de symbol.
A fost lovita frontal, nu ?

Fidji si Music sunt 2 variante diferite. In 2005 exista doar Fidji.

Radio cd-ul acela nu stie MP3, stie doar CD Audio.
ciprianaldeabv
e gratis ?
trebuie postat si pretul, asa scrie la regulament.... sleep.gif
Wolfman
blink.gif N-are xenon??? blink.gif
slider2
QUOTE(serban_pc @ 17 Nov 2012, 09:40)
▪TOATE ACTELE LA ZI+ CERTIFICAT FISCAL
-Fabr. 10.2005,82cp
▪ 92.650 KM -2 KEY
▪AER CONDITIONAT
▪GEAMURI ELECTRICE doar fata
▪OGLINZI ELECTRICE
▪LINIE AUDIO ORIGINALA RADIO/MP3 + COMENZI VOLAN
FARURI REGLABILE ELECTRIC
▪AIRBAG-uri FRONTALE / ABS
FARURI ELECTRICE
▪INCHIDERE CENTRALIZATA+ ALARMA
▪CARTE SERVICE
▪ROG SERIOZITATE!!

0724186590 / 0766900342
*


diesel_power
Adica n-are lampa cu petrol, sunt electrice.
hellcat
QUOTE(diesel_power @ 17 Nov 2012, 10:13)
Grila si bara fata sunt de la alte versiuni de symbol.
A fost lovita frontal, nu ?
*


Tu nu vezi ce rade radiatorul ala de a/c la tine? laugh.gif
serban_pc
CD-ul este cu MP3, am inteles ca doar varianta music edition au avut MP3 pe ele.
Da, bara a fost schimbata, a fost lovita f f usor in fata, farurile sunt ale ei cu cate o clema rupta.
Nu are xenon.
Masina are 7 ani, nu poate arata ca una din 2012 totusi, dar functioneaza exemplar.

Pretul este 2850E neg.

Multumesc,
aurelyan
Lipsesc niste obturatoare pe acolo, nu s-au obosit sa le mai puna. Bara spate este cea originala, cu bandouri? Sau ai schimbat-o, sa fie la fel cu cea de pe fata, totusi...
serban_pc
QUOTE(aurelyan @ 17 Nov 2012, 18:35)
Lipsesc niste obturatoare pe acolo, nu s-au obosit sa le mai puna. Bara spate este cea originala, cu bandouri? Sau ai schimbat-o, sa fie la fel cu cea de pe fata, totusi...
*



Poze si cu spatele....
Se pare ca vorba romaneasca este adevarata : "Romanul cere sa fie pacalit", pt ca vad ca si de aceasta data oamenii cauta sa cumpere un "ambalaj", nu un produs.
Aceasta este masina(cu bune cu rele), nu are fata facuta pentru vanzare, dar se pare ca romanul asta cauta sau nu se poate abtine sa se bage in seama...
aurelyan
Nu inteleg de ce te superi, dar lucrurile astea trebuia sa le spui chiar tu de la primul post, crezi ca daca cineva era interesat nu ar fi observat diferenta ? Nu am spus nicaieri ca masina nu functioneaza bine...

Spor la vanzare.
serban_pc
QUOTE(aurelyan @ 17 Nov 2012, 20:16)
Nu inteleg de ce te superi, dar lucrurile astea trebuia sa le spui chiar tu de la primul post, crezi ca daca cineva era interesat nu ar fi observat diferenta ? Nu am spus nicaieri ca masina nu functioneaza bine...

Spor la vanzare.
*



Nu ma supar, nu am de ce. Doar ca nu inteleg de unde avem mentalitatea asta.
O masina in 7 ani e f putin probabil sa nu fie atinsa in Buc si este f probabil sa fie "facuta fata" la vanzare, de ce nu se apreciaza ca se vinde cum este . Crezi ca era scump sa merg la dezmenbrari si sa o vand ca fiind "ca noua"?
serban_pc
Am uitat sa specific ca masina are cauciucuri de iarna si a primit si capace .
slider2
fara suparare dar am avut masina de firma una identica (ma rog motorizare 65cp), am primit-o eu la 100.000km si am dus-o la aproape 150.000km intr-un an de zile. am lovit-o eu tot in fata dar a fost reparata corespunzator adica de piese ph3 (ca si a ta) si nu de ph4, iar in rest desi avusese nu stiu cati soferi si vazuse bucurestiul si imprejurimile (inclusiv camp) arata bine. faptul ca locuim intr-un oras precum bucurestiul in ceea ce priveste traficul nu este o scuza sa acuzi oameni ca vor sa afle mai multe detalii despre masina si fac mici corecturi acolo unde este cazul.
tu pe masina ai urmatoarele dotari (importante):
- abs
- aer conditionat
- servodirectie
- geamuri electrice fata
- oglinzi electrice si incalzite
- senzor temperatura exterioara
- proiectoare ceata
- scaun sofer reglabil pe inaltime
- volan reglabil pe inaltime
- 2 airbaguri
- radio cd (daca era mp3 trebuia sa scrie pe el)
- comenzi radio la volan
- reglaj electric faruri
- inchidere centralizata cu optiunea blocarii usilor automat la demarare
serban_pc
QUOTE(slider2 @ 19 Nov 2012, 00:32)
fara suparare dar am avut masina de firma una identica (ma rog motorizare 65cp), am primit-o eu la 100.000km si am dus-o la aproape 150.000km intr-un an de zile. am lovit-o eu tot in fata dar a fost reparata corespunzator adica de piese ph3 (ca si a ta) si nu de ph4, iar in rest desi avusese nu stiu cati soferi si vazuse bucurestiul si imprejurimile (inclusiv camp) arata bine. faptul ca locuim intr-un oras precum bucurestiul in ceea ce priveste traficul nu este o scuza sa acuzi oameni ca vor sa afle mai multe detalii despre masina si fac mici corecturi acolo unde este cazul.
tu pe masina ai urmatoarele dotari (importante):
- abs
- aer conditionat
- servodirectie
- geamuri electrice fata
- oglinzi electrice si incalzite
- senzor temperatura exterioara
- proiectoare ceata
- scaun sofer reglabil pe inaltime
- volan reglabil pe inaltime
- 2 airbaguri
- radio cd (daca era mp3 trebuia sa scrie pe el)
- comenzi radio la volan
- reglaj electric faruri
- inchidere centralizata cu optiunea blocarii usilor automat la demarare
*



Clar ai dreptate, dar :

Nu eu i-am facut reparatiile, nu este domeniul meu, la masina s-au schimbat bara si un proiector dupa accidentul minor, farurile sunt ale ei(au cate o ureche rupta si refacuta)
Depinde de sofer/soferita la o masina de cum arata exterior , dar masina arata f bine in realitate, SI cu siguranta nu are facuta "FATA PENTRU VANZARE", asta vroiam sa stie un potential cumparator. Nu vreau sa-i dau polish si sa-i cumpar o bara de non-facelift doar ca sa iau ochii cuiva, nu ma ocup de asa ceva, se vinde o masina(un produs) nu un ambalaj.....


20 Nov 2012, 00:13:
Se poate inchide !

Multumesc renoforum,
valentinene
Fiecare masina are clientul ei asa ca pune anuntul pe un site specializat de vanzari auto si eviti discutiile aferente(sfat)succes..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.