Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Un set de duze 6438.V8 (tip perdea) noi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa
danielus
Vand produsul din titlu, din cate am inteles se potrivesc la Clio II / Symbol; eu, din neatentie, le-am luat pentru al meu Clio III si nu se potrivesc sad.gif.
Duzele sunt noi, le-am luat ieri de la Gutmann si azi am constatat ca nu se potrivesc la mine.
Pret: 50 lei
Le pot livra personal in zona Auchan Titan/ Metrou Titan sau Metrou N.Grigorescu.
0723 057 410 - Daniel

PS: este exclusiv responsabilitatea cumparatorului sa se intereseze daca se potrivesc pe masina lui (cititi subiectul dedicat: ).

16 Nov 2012, 11:06:
UP!
hellcat
Inafara de citroen si poate si unele peugeot-uri, oricum nu se potrivesc. Si la clio 2 trebuiesc bricolate.
danielus
De Clio 2 nu stiu sigur, dar cu siguranta merg fara modificari pe Symbol/New Symbol.

Pentru a elimina orice nesiguranta, adaug o poza cum ar trebui sa arate decupajul in capota masinii pentru a se potrivi la fix.

Le dau si la schimb pentru un set de duze noi de Logan 2 (tot tip perdea) + 10 lei!



18 Nov 2012, 10:41:
UP!
danielus
UP!
danielus
UP!
adyshor
salut, din pacate eu nu am acele cute la gaurile de pe capota si nu am cum sa le pun, mersi.
danielus
Salut, la ce te referi cand spui "cute"?
adyshor
taietura aia de pe capota unde intra duzele cum ai tu in poza de la postul 3.
danielus
Valabile pana nu pun cutterul pe ele! 053.gif

22 Nov 2012, 08:59:
UP!
danielus
Inca valabile! wink.gif
danielus
Un ultim UP! Le dau si la schimb pentru un set de duze noi de Logan 2 (tot tip perdea) + 10 lei!
mihalacheandrei
Salut , care este ultimul pret la ele ? Le pui si prin posta ? Stima
danielus
Duzele vor pleca maine dimineata catre lucianm, in schimbul unora care se potrivesc la mine.
Sorry @mihalacheandrei, dar vorbisem cu Lucian inainte.
danielus
Duzele au ajuns la lucianm si ale lui la mine.

Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.