Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: piese....caroserie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
stejar
nu mi s a acordat prioritate si am intratcu partea stanga intr o autobasculata de 16t.
Parti avariate alre Renault 25 faza 1 fabricatie 1987 1995 cm3 injectie benzina:
*capota
*far stanga fata
*semnalizare stanga fata
*aripa stanga fata
*usa stanga fata
*anvelopa plus jante stanga fata
*capat bara rupt
*bara distrusa!
*tampoane cutie si/sau tampoane motor
*evacuare deplasata
.poate sa imi faca cineva un pret per bucata?
tutu
Saptamana trecuta se dezmembra un Re 25 argintiu faza 1, toate elementele de caroserie aratau bine.Tel. este 0722.555.800 SC AUTOMAX SRL = sos. Buzau - Ploiesti, DN2, Km 107, este la iesirea din Buzau cum mergi spre Ploiesti.
Eu trecusem pe acolo sa -mi caut capota de motor, dar nu mi se potrivea culoarea.
Succes !
XtreZz
poti pune cateva poze cu masina?
stejar
ms ms de ajutor...o sa pun poze cat mai curand.....si ms de nr de telefon!
tutu
Am impresia ca avem amandoi aceeasi culoare la coroseria Ph.1 .Oricum sunt multe Re 25 care ajung la REMAT si asta numai din cauza impoztului exagerat de mare, nu din cauza masinilor care merg bine inca, asa ca pe acolo sunt cele mai mari sanse sa gasesti piese pt a ta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.