Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Baterii Incarcatoare Tastaturi Display Laptop
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
PowerBogdan
Modalitate de contact: powerlaptopbogdan@gmail.com /
0745.980.809 Orange
0737.127.888 Vodafone
0764.051.330 Cosmote
031.417.2854 RDS Fix.


Modalitate de plata: Ramburs.
Garantie: Da.
Factura: Da.
Cantitate: 10+.
Oras: Bucuresti.
Modalitate de livrare: Predare personala.
Vand :

- Baterii,
- Incarcatoare,
- Displayuri,
- Tastaturi,
- Mufe alimentare,
- Procesoare,
- Unitati Optice pentru orice model de laptop! Noi noute. Garantie 6-12 luni.
Preturi atractive si calitate.

La un produs comandat primiti cadou un Cooling Pad.

Ofer consultanta pentru alegerea corecta a produsului dorit.
PowerBogdan
Salut Valix !
Am primit PM-ul tau dar nu am destule posturi pe forum pentru a-ti putea trimite replay acolo.

Este pe stoc bateria la pretul de 318 ron tva inclus 12 luni garantie
Este pe stoc si incarcatorul Original la pretul de 180 ron tva inclus 12 luni garantie.

Daca le cumperi primesti gratuit si un Cooling Pad din partea noastra si o reducere de 5 % din pretul total . 473.1 TVA INCLUS pretul total.
brutus1789
Salut,
Un display pentru un Acer 5315, aveți? La ce preț?
Mulțumesc.
Iulikk
ASUS EXA 0904YH
Este un alimentator.
OUTPUT: 19V, 4.74A

Pret pt reper original te rog, daca ai.
PowerBogdan
Salut brutus1789 !

Avem pe stoc display second-hand pentru modelul tau 300 - 350 ron ( cele la 300 au cateva zgarieturi, cele la 350 ron sunt in stare foarte buna, niciunele nu au pixeli morti ), Garantie 3 luni. Montaj gratuit.

Avem si display nou la pretul de 590 ron tva inclus 12 luni garantie. Montaj Gratuit.

5 Nov 2012, 18:02:
Salut Iulikk !

Incarcator Original Asus 19v 4.74a este la pretul de 180 ron tva inclus 12 luni garantie. La el primesti gratuit un cooling pad.
brutus1789
Ceva poze cu cel în stare mai proastă? Sau cu 2-3....cum doriți.
Prețurile sunt fixe?

Mulțumesc!
PowerBogdan
Salut!
Zgarieturile sunt superficiale, cand display-ul functioneaza sunt insesizabile. M-am chinuit sa fac o poza din care sa intelegi ceva, sper ca este destul de explicita. Pretul este fix , 300 ron , 3 luni garantie.
tribunul
Ma intereseaza un incarcator, doar original, pt. acer extensa 5620.
Poti te rog sa pui o poza.
PowerBogdan
Acest model vine cu incarcator de 65W sau de 90W in functie de configuratie. Am nevoie de datele de la OUTPUT ( V si A ) de pe incarcator sau datele de la INPUT de pe laptop ( la fel Volti si Amperi ). Da, pot face si o poza incarcatorului dupa ce am aceste date.
PowerBogdan
UP
PowerBogdan
UP
StefanT
Acumulator pentru un Acer Aspire 5738G?
Multumesc
PowerBogdan
Avem pe stoc baterie cu 12 celule ( 10400 mAh ) autonomie extinsa , La pretul de 365 ron tva inclus 12 luni garantie.
La ea primiti Cadou un Cooling Pad si fiind utilizator al acestui forum beneficiati de 5 % discount din pretul initial.

Pret final : 346.75 RON
PowerBogdan
UP! Discount pentru utilizatorii acestui forum 5 % si un cooling pad gratuit smile.gif
andreis
Salut,

Acumulator pentru HP ProBook 4520s? Garantie, pret si conditii de livrare.

Multumesc.
PowerBogdan
Avem pe stoc bateria ( 6 celule 5200 mAh ) la pretul de 320 ron tva inclus 12 luni garantie ( Pretul pentru dvs 304 ron tva inclus ) .
Primiti si un cooling pad gratuit.

Livrarea se poate face la dvs acasa, trimitem prin Cargus (12.4 ron costul de livrare, plata ramburs ) . Sau daca doriti sa scutiti costul de transport puteti ridica bateria de la sediul nostru din Bucuresti

Datele de contact vi le pot oferi printr-un PM pentru a nu se considera reclama.
aleksanders
sal - o baterie pentru un laptop toshiba satellite A100-599 Model PSAARE-01W012G3 - 6A DC15V -
merci
PowerBogdan
Salut!
Avem pe stoc baterie 6 celule - 5200 mAh ( 299 tva si discount incluse ) 12 luni garantie .
Baterie 9 celule - 6600 mAh iese 1.5 cm in spatele laptopului ( 323 ron tva si discount incluse ) 12 luni garantie.

La fiecare dintre ele primiti un cooling pad gratuit.

O zi placuta!
aleksanders
revin cu o intrebare - cat ar trebui sa tina bateria aceasta de 9 celule - este oare normal sa tina sub 2 ore atata vreme cat cea pe 6celule tineam mai bine de 3 ore?!! astept un raspuns si o rezolvare
PowerBogdan
Salut!
Din moment ce bateria cu 6 celule avea o autonomie peste 3 ore ar trebui si cea cu 9 celule sa tina cel putin la fel de mult . Daca considerati ca autonomia este mult prea mica puteti veni la noi la sediu sa va schimbam bateria.
Va asteptam !
PowerBogdan
Salut aleksanders !
Ai rezolvat problema cu bateria ? Bateriile noi pana se calibreaza dureaza 2 - 3 cicluri de incarcare descarcare, pana a vedea autonomia exacta. Daca insa tot sub 2 ore are autonomie poti veni la noi la sediu sa o schimbam smile.gif
PowerBogdan
Salut!
S-a rezolvat problema cu bateria ? Sau ai tinut sa strici topicul degeaba ?
serviccom
Cat ma costa alimentatorul pentru dell d 610 si o baterie pentru acelasi model? Bateria e buna daca tine si 10 minute.
PowerBogdan
Salut!
Avem pe stoc baterie 6 celule la pretul de 286 ron tva si discount incluse si incarcator Original Dell la pretul de 150 ron tva si discount incluse.
La aceste produse promiti cadou un Cooling Pad.
O zi placuta
aleksanders
nu s-a rezolvat problema cu autonomia bateriei - o sa revin la magazinul vostru si nu imi doresc sa stric acest topic - dupa cum ai putut observa in ziua in care a aparut acest topic am si achizitionat de la voi bateria - oricum aveti un free up de la mine
PowerBogdan
UP! Discount pentru utilizatorii acestui forum 5 % si un cooling pad gratuit

15 Jan 2013, 12:38:
UP! Discount pentru utilizatorii acestui forum 5 %
PowerBogdan
UP! Discount pentru utilizatorii acestui forum 5 % si un cooling pad gratuit

21 Jan 2013, 15:36:
Salut!

Un pret doar la cooling pad? Este cu un cooler sau cu mai multe?
M-ar interesa sun un Dell Latitude D620, care sta la ~59-62 de grade.
Daca crezi ca nu e nevoie...atunci poti sa-mi spui.
Multumesc!

Salut!

Avem un singur cooler pe stoc cel pe care il oferim si cadou, este cu 2 ventilatoare, da, se poate folosi pe un D620. Costa 35 ron tva inclus.

http://www.powerlaptop.ro/product_images/v...ptop__43017.jpg

Nu iti pot raspunde prin PM nu am permisiunea.

O zi placuta!
PowerBogdan
UP! Discount pentru utilizatorii acestui forum 5 %
Bacu
incarcator pentru dell e6420 ai pe stoc? la ce pret?
PowerBogdan
Salut!
Da este pe stoc incarcatorul original 150 ron tva inclus 12 luni garantie
rero
Salut,

Un display de 17 pentru Dell Precision M6400, 1920x1200. La ce pret?

Multumesc.
PowerBogdan
Buna ziua!
Acest model vine cu display-ul de 17 cu rezolutie extinsa si pe varianta LED si Lampa, am nevoie de codul de pe display pentru a va putea oferi o cotatie de pret.
bashtalu
salut,

tastatura pentru lenovo thinkpad X60 layout US?
Danezu
Salut o tastatura pentru un Acer Aspire 5742G?


Merci frumos!
PowerBogdan
Salut bashtalu !

Tastatura o sa intre pe stoc luni 10.02 , la pretul de 225 ron tva inclus 6 luni garantie ( pretul pentru utilizatorii acestui forum 210 ron tva inclus )

@ Danezu

Tastatura este pe stoc la 145 ron tva inclus 6 luni garantie ( 135 ron pretul pentru tine )


Montajul este asigurat gratuit la sediul nostru.
PowerBogdan
UP! Discount pentru utilizatorii acestui forum 5 %
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.