Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: lupe bixenon pe clio symbol
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
inspektah
salutare! si-a pus cineva lupe bi-xenon pe faruri stock de clio symbol? daca da, cum bat, se merita?....eu am unele cu angel eyes dectane sau ceva de genul si bat aiurea rau, plus ca s-au si exfoliat,, sunt murdare pe interior, etc. ma gandeam sa le pun celor stock lupe bixenon dar mi-e frica sa nu investesc degeaba.a facut cineva lucrul asta, un pont , ceva? multumesc!
dantes
Cele originale merita maxim. Orice altceva nu se ridica la nivelul lor...
b76bgaarh
A existat xenon pe simbol?
claudiu.manda
Pe Symbol, nu. Pe Clio 2 insa, da. Hella originale, din cele AM doar Depo se mai ridica oarecum la nivelul lor. Restul sunt palide tentative. Mai multe aici.
inspektah
si pe cele originale unde le gasesc? eu am acum niste dectane care bat ca naiba.si nici nu am reusit sa le reglez ...si s-au si matuit .ms
claudiu.manda
Oricat am incercat, nu le-am gasit decat la dealer-ul Renault sau din dezmembrari, insa aici e foarte greu, nefiind prea multe Clio 172 si 182 busite. De la cele din Anglia nu poti monta farurile, fiind facute pentru circulatia pe stanga. Am auzit ca se pot aduce niste modificari a.i. sa poate fi folosite, insa nu am aprofundat subiectul.
inspektah
aha..si ce pret au astia la reprezentanta?..presupun ca e rupere
claudiu.manda
Hella stiu ca sunt undeva in jur de 250-300 euro bucata. Depo sunt 300 euro perechea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.