Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pasla pentru insonorizare 6 lei mp
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihai1205
[VAND] pasla pentru insonorizare,termoizolatie

pret: 6 lei mp

stocul este limitat
predare personala in bucuresti .

ideala pentru reducerea zgomotului ,mentinerea caldurii pe timp iarna sau a aerului conditionat vara.


contact 0729.311.469
mihai1205
inac mai am pasla. nu am limita de cantitate. vrei 1mp,nici o problema.
mihai1205
valabil.
b 45 bwy
e acelasi lucru cu fononimul?adica izoleaza fonic?
fuzzzy
Daca mi se permite o opinie obiectiva, fix acest tip de material l-am folosit pentru plafon, podea si portbagaj. Calitatea este foarte buna mai ales in combinatie cu o vopsea antifon, iar pretul este foarte mic.

L.E.: @b 45 bwy: da, acest material poate fi folosit pentru antifonarea masinii.
mihai1205
b 45 bwy,este exact ceea ce ai intrebat + ca fuzzzy a detaliat foarte bine.tin sa-i si multumesc.
mihai1205
anunt valabil
mihai1205
anunt valabil. din paacate nuami acel tipd e1 cm grosime. am cu grosimea de 0.6-0.8 mm. cea de 1 cm crea probleme la montajul mochetei,fetelor de usi.
mihai1205
valabil. grosime 0.6-0.8 mm. cea groasa crea probleme la montarea fetelor de usi,mochetei.
0729.311.469
sorin_pan
m-ar interesa si pe mine daca mai este de actualitate
mihai1205
anunt valabil
mihai1205
valabil
animax20000
Salut.ma intereseaza si pe mine 15 metri.vreau sa izolez un sandero.adresa de mail este: animax20000@yahoo.com.multumesc
mihai1205

animax20000,lasami un numar de telefon pe mesagerie. esti din bucuresti?
animax20000
Salut.Nr de tel este 0737447039.Andrei
sorin_pan
Am cumparat si eu, o parte am si montat-o, recomand materialul s inu in ultimul rand vinzatorul care este serios si foarte punctual, felicitari ! ,in ultimul timp din ce in ce mai rar astfel de oameni. Cu stima !
mihai1205
sorin_pan,multumesc pentru recomandare.
mihai1205
valabil pe stoc.
741852963
Cati mp de material imi trebuie pt. Dacia 1310 Break?

Multumesc.
wind
QUOTE(mihai1205 @ 25 Oct 2012, 09:39)
valabil


*



ai sesizat vreo imbunatatire ? vreau si eu sa izolez spatele bordului. Cati mp ar intra ?
mihai1205
741852963,nu stiu cat intra la dacia breack. stiu ca la usi intra in jur de maxim 1 mp de usa,in functie da masina.
wind,la 120 km/h e alta masina. muzica se aude ok la un volum de 5(cd player alpine),numai trebuie sa vorbesc mai tare la aceea viteza.pe scurt e alta masina dupa operatiunea asta.eu pe podea am dat si un strat de antifon la pistol,era mai bine la pensula ca iesea stratul mai gros dar eram pe fuga.
aa...am bagat in toate plasticele,plafon,podea. mai trebuie sa bag in portbagaj,vin multe zgomote de acolo.asta o voi face dupa ce rezolva cu rugina din contra aripi.
in spatele bordului cred ca jung 2 mp. nu am dat jos aeroterma iar in zona podului pedalier nu am pus,erau prea multe fire pe acolo.
mihai1205
valabil. ultimii 8 mp.
mihai1205
upp.
741852963
Ti-am trimis pm cu adresa de livrare pt. ultimii 8 mp.....
mihai1205
imi pare rau dar numai am pasla si nici nu mai pot aduce momentan.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.