Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caseta directie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Kangoo & Renault Vehicule Utilitare
daukpkdlat
Salutare !


Doresc sa cumpar caseta directie pentru un Renault Kangoo 1.9 diesel , 2001 , 59 Kw . Caseta poate fi noua sau second hand . In cazul in care puteti sa ma ajutati informativ cu un pret , cu detalii , sau orice in legatura cu caseta de directie lasati mesaj .
cristi73
QUOTE(daukpkdlat @ 19 Sep 2012, 20:14)
Salutare !
    Doresc sa cumpar caseta directie pentru un Renault Kangoo 1.9 diesel , 2001 , 59 Kw . Caseta poate fi noua sau second hand . In cazul in care puteti sa ma ajutati informativ cu un pret , cu detalii , sau orice in legatura cu caseta de directie lasati mesaj .
*



Daca se potriveste cea de la Renault Trafic am eu o caseta de vanzare second buna.
Contact la tel 0740424141 Cristi. (la pret ne intelegem noi ca santem oameni smile.gif )
baciudibaciu
QUOTE(daukpkdlat @ 19 Sep 2012, 20:14)
Salutare !
    Doresc sa cumpar caseta directie pentru un Renault Kangoo 1.9 diesel , 2001 , 59 Kw . Caseta poate fi noua sau second hand . In cazul in care puteti sa ma ajutati informativ cu un pret , cu detalii , sau orice in legatura cu caseta de directie lasati mesaj .
*



Poate ca sunt Uameni de buna credinta ce ar dorii sa te ajute dar lasa si tu un nr de telefon .MACAR !
te pot pune in legatura cu un amic care are 2 kangoo la 'taiat'
KitDirectie
lasa cumparatul unei casete si repar-o pe a ta....asta daca nu ai avut accident si e stramb axul. Se reprara relativ usor. P.s.: In cazul in care n u merge reparata (ai avut accident) cauta caseta de solenza, logan sau clio 1....e aceeasi caseta! bAFTA
ghimpuf
Stie cineva vreun service in apropiere de Focsani unde sa-mi pot reconditiona caseta de directie la un Kangoo DCI din 2007? Pierde ulei, troncane si joc in volan!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.