Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1300
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
duyca
Vand Dacia 1300 in stare perfecta de functionare, 70 000 km reali, pret 1300 euro negociabil, nr 0727806078
Dacia_

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cornete
ce an e?
GrosseCali
79-82 poate fi.
Ov
Clasicele poze din curtea lui Aurel. Spor la vanzare, superba masina smile.gif
Albert Einstein
Poate daca o vinde imi da si mie banii pe care mi-i datoreaza.....Aviz amatorilor!
duyca
@Albert Einstein daca consideri ca un carburator solex si o prelata de masina, ambele intr-o stare buna nu fac 150 lei nu stiu ce sa zic.. dimpotriva tu cred ca ai ramas dator la Dl Aurel. Un rau e foarte usor de facut, dar de ce nu specifici ca la randul tau si tu ai cumparat o masina de la Aurel de care ai fost multumit.
Albert Einstein
Imi place asta, tot eu sunt dator..... radmasa.gif
Nu vreau sa intru in polemica, insa 200 de lei dati in mana pentru niste piese pe care nu le-am mai primit niciodata este ok? Ideea care m-a deranjat este ca n-a mai raspuns la telefon, putea sa spuna ca nu are bani, nu 200 de lei era problema, ii fac cadou banii....
Ce legatura are masina cu astea? De masina sunt foarte multumit insa am platit pentru ea...Am platit pentru toate piesele, fara discutie. Carburatorul si prelata le-am luat impreuna cu masina, a fost si D. Crainiciuc de fata. Cei 200 de lei sunt alta poveste.
Oricum imi place asta.....eu am ramas dator.....asta chiar e o obraznicie...
Sa nu intram in alte detalii ca nu are rost, nici nu stiu de fapt nici cu cine ma cert. Inchei aici discutia.

duyca
Pret 1000 euro negociabil
duyca
Valabil
duyca
Valabil


25 Sep 2012, 22:33:
@ojovan te rog pentru alte detalii sa suni pe nr din anunt, am raspuns aici pentru ca nu pot raspunde la pm, probabil din cauza ca nu am destule postari.
mstaniloiu
ce an de fabricatie este? Cum are frana de mana ?
ag02cws
In mod sigur intre scaune.
duyca
Masina este din 1980, in legatura cu frana de mana as avea rugamintea sa sunati la nr de telefon din anunt daca doriti mai multe informatii.

27 Sep 2012, 19:22:
Pret nou 3600 lei negociabil.
marius1978
up!
duyca
Valabil
duyca
Se poate sterge.

Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.