Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SET STERGATOARE LOGAN / MEGANE
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius.apintiliesei
Vand SET STERGATOARE VALEO pentru LOGAN 2 X 500mm / 60 RON.

Vand SET STERGATOARE VALEO pentru MEGANE 2 650mm + 450mm / 65 RON.


Sunt din Bucuresti.

Trimit si in tara cu ramburs.


9 Aug 2012, 16:51:
UP!!!

9 Aug 2012, 21:46:
MAI AM DOAR 2 SETURI PENTRU MEGANE!!!!

NIMENI?... EU EL AM PE MASINA SI SUNT FOARTE MULTUMIT DE ELE! Sunt originale VALEO si nu se compara cu cele din targ. Le prefer pe acestea in detrimentul celor AERO care se uzeaza mai repede.

9 Aug 2012, 21:49:


UN ASPECT FOARTE IMPORTANT, SUNT FOARTE SILENTIOASE SI STERG SI PE USCAT FARA ZMOMOT!!!
marius.apintiliesei
UP!!!!!!! INCA LA VANZARE SI NEGOCIABIL! CAT OFERITI?
ciprianeduard
Pentru Logan la diler originale renault ( producator valeo ) sunt 15 lei bucata cu factura si tva inclus si sunt identice cu cele postate de tine.
marius.apintiliesei
IMI POTI ARATA ASTA?... TE ROG, CHIAR SUNT CURIOS PENTRU AFIRMATIA TA.
NU CRED CA LA REPREZENTANTA SUNT ATAT DE "IEFTINE" PRECUM SPUI TU.
ciprianeduard
uite aici si anume google : http://www.shopmania.ro/accesorii-auto/p-s...-logan-12585727 luni o sa fac poze cu reperele, produsul si pretul.
Uite ce poti cumpara cu 63 lei : http://www.polmot.ro/stergatoare/594-set-s...l-renault-.html
bobo77
Confirm si eu cele spuse mai sus...
marius.apintiliesei
Prietene, stii ce ai postat tu acolo? Stii ce inseamna accesorii de origine macar, nu de pe site-uri aiurea (NU DILER CUM AI SPECIFICAT INITIAL), apropo, ti-ai facut cumparaturi de acolo, daca da, te felicit ca ai ales pretul cel mai bun iar calitatea ti-o vezi in timp wink.gif? Daca te uiti pe un site si scrie acolo codul de piesa si ca e original pentru o marca anume, e destul de credibil acest lucru pentru tine? Asta e primul punct, iar al doi-lea, tu cumva crezi ca POZA mea seamana cumva cu aceea smile.gif))?... Sincer mai bine te-ai abtine sa comentezi aiurea pe niste anunturi. Te-am rugat sa imi trimiti o chitanta de la un concesionar Dacia-Renault care sa dovedeasca ceea ce tu ai spus mai sus. In cazut in care nu ai observat, EU VAND iar tu, daca tu esti interesat imi raspunzi, daca nu, iti vezi de treaba ta. Intradevar, cele simple de metal sunt mai ieftine pe piata decat cele AERO, dar asta nu inseamna ca pretul scris de tine, inseamna un pret de reprezentanta CUM AI MENTIONAT INITIAL. Dupa cum vezi pozele difera, n-au nicio legatura si sunt 2 modele diferite, acum ca ei le aduc de unde le adu si tin cat tin, e problema lor, eu stiu ce am pe masina si ce VAND.

MAI JOS AI O POZA DE PE VALEO.CZ SI PRETUL DE ACOLO, SI E CEEA CE AM EU DE VANZARE NU FACATURI.
ciprianeduard

DUTE LA UN DEALER RENEULT-DACIA SI INTERESEAZA-TE .
Rog un moderator sa stearge comentariile mele de mai sus .
marius.apintiliesei
UP!!!!

OFERTA VALABILA. CE PRET OFERITI?....
danvizi
QUOTE(marius.apintiliesei @ 13 Aug 2012, 19:55)
UP!!!!

OFERTA VALABILA. CE PRET OFERITI?....
*



Din astea am eu. Ai pentru sistemul asta de prindere? Sa fie aero tot din cauciuc. Multumesc.
marius.apintiliesei
Nu am din pacate pentru tipul asta de prindere. Sincer sunt mult mai multumit de acestea decat cele AERO.
yuly_megan
cel de 450mm cu cat il dai ?? ca de 600 mm am ( 17 lei ma costat de la cora ) fa-mi un pret pt cel de 450 daca il dai .
marius.apintiliesei
OFERTA PANA MAINE INCLUSIV. 50 RON / SET!!!

15 Aug 2012, 14:38:




OFERTA DESCHISA!!! N-ARE NIMENI NEVOIE?
marius.apintiliesei
UP!!!
marius.apintiliesei
Rog a se inchide topicul!! Oferta inchisa!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.