Salutare , vand un renault 5 din 1985 , reconditionat in mare parte recent , motorul este de 1.1 , are itp pana la anul in decembrie , asigurare noiembrie anul curent , nu detin fiscal in schimb vorbesc periodic cu propietara ( eu am facut rost de numarul ei sunand la informatii la romtelecom , deci la cerere va pot da datele sa verificati singuri ) cauciucuri de iarna , rezerva , functioneaza absolut tot la masina , macaralele mecanice functioneaza impecabil dupa multa multa munca , caldura , turometrul , indicatorul de benzina dar uneori e imprecis , si kilometrajul ( urmeaza sa ii pun un cablu nou cel vechi face un zgomot urat). scaunele le-am schimbat avea unele care nu erau pereche , cel mai bine las pozele sa vorbeasca !

Accept si schimburi cu o mica diferenta din partea mea ( maxim 200 euro sau dupa caz pot adauga un laptop ori un pc) accept si masini pe bulgaria sau masini la primul rand de numere rosii , neaparat sa fie in 4 usi si cu motor pana in 1.8 !

pretz cash 3200 ron desi precizez ca mai mult ma intereseaza variantele !
masina are topic cu tot ce sa facut la ea pe 4 tuning la cerere pot pune mai multe poze .

id yahoo : skylineandsupra
nr. tel : 0786594678