Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio,kangoo,laguna,megane
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
catabr
ofer orice piesa din dezmembrari pentru toata gama RENAULT dupa anul 2000!

hellcat
Ai capota de clio 2?
marius80_eugen
contact ??
locatie ??
preturi ??
catabr
nu am capota clio 2
dan condrea
contact ??
locatie ??
preturi ??
cri8sti
Salut, am vb la telefon azi, sunt tot din Braila, poate vin personal sa iau ce-mi trebuie: stop pe frana de pe luneta si imi mai trebuie capacul de plastic de la surubul bratului la stergatorul de la sofer, clema de prindere a racordului electric dintre haion si plafon (in dreapta cum te uiti la racord) si de la ambele usi din spate banda de cauciuc de pe marginea fetei de usa(intre fata de usa si usa). M-ar mai interesa si lampa din portbagaj, cu tot cu mufa care intra in ea si corpul de plastic in care intra motorasul pas cu pas si sa nu uit, cumva ai sigurante de 40A? Sub bord in partea soferului sub panoul de sigurante(pe langa relee) sunt vreo 4 sau 5 buc (vreau 2 sau 3). Si daca ai si cheder exterior baza geam sofer (ala cu periuta pe el - dar numai daca e in stare buna) Stiu ca sunt multe maruntisuri dar spune-mi ce ai disponibil si la ce preturi. Multumesc
M-ar mai interesa si galeria de evacuare in ce stare este si un pret pentru ea.
P.S. pentru laguna 1 faza 2 din 98, 1.6 16v.
lagunainlove
caseta directie scenic 1.9 dci din 2001?
catabr
nu am caseta directie pt scenic.
catabr
Valabil !!

Relatii la : 0746364796

Braila


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.